Půjčka 3000 Kč ihned

VÍCE INFORMACÍ

O půjčku dnes zažádalo již 0 klientů.

Oslovte nás bez obav také Vy!

Půjčka až 4.500 Kč na 30 dní
Rychlé vyřízení ještě dnes
Bezpečná půjčka - férové podmínky
Vysoké procento schválení

Jak požádat o půjčku?

 • 1 Vyplňte žádost

  Vyplňte jednoduchou žádost o půjčku, která vám zabere maximálně 2 minuty.

 • 2 Okamžitý výsledek

  Okamžitě po vyplnění se dozvíte výsledek žádosti a ihned vás kontaktuje operátor našeho call centra.

 • 3 Peníze jsou vaše!

  To je vše! Peníze vám budou zaslány ještě tentýž den a to převodem na účet nebo formou složenky.

Výhody půjčky

 • Rychlost

  Žádost o půjčku vyplníte za 2 minuty a ihned se dozvíte její výsledek. Peníze obdržíte na účet do 10 minut.

 • Jasné podmínky

  Planet půjčku poskytuje renomovaná společnost. Podmínky půjčky jsou předem jasně dané a neobsahují žádné skryté poplatky ani kličky.

 • Vysoké procento schválení

  Naše půjčka se vyznačuje vysokým procentem schválených žádostí - až 80% všech vyplněných žádostí je schváleno. Vyzkoušejte ji i Vy.

 • Půjčka pro každého

  O půjčku může zažádat opravdu každý - student, zaměstnanec, nezaměstnaný, podnikatel, důchodce i žena na mateřské dovolené.

 • Bez dokládání příjmů a registru

  Při žádosti o půjčku nemusíte dokládát výši svého příjmu a ani se nemusíte bát nahlížení do registrů dlužníků. Tyto informace využíváme pouze v ojedinělých případech.

 • Žádné papírování - vše online

  Nespornou výhodou Planet půjčky je pohodlnost i rychlost jejího vyřízení. Vše probíhá online bez nutnosti zbytečného popírování a osobního kontaktu.

Půjčka 3000 Kč ihned na účet

Kdekdo by řekl, že 3000 Kč nejsou vůbec žádné peníze. Ovšem ten, komu někdy právě taková částka scházela, moc dobře ví, jak vysoká je to suma. Možná jste se dostali do situace, kdy vás zaskočily výdaje navíc, do schránky přišla nečekaná složenka nebo se vám doma porouchal spotřebič. Nezoufejte a obraťte se na nás. My vás ve štychu nenecháme a nabídneme vám pomocnou ruku ve chvíli, kdy to budete nejvíce potřebovat!

Snažíme se pomoci každému

Naše půjčka 3000 Kč je k dispozici každému, kdo se ocitne ve finanční tísni. Na rozdíl od jiných poskytovatelů nebankovních půjček nám nezáleží na vaší životní situaci. Nehledíme na skutečnost, zda jste ještě mladý student, maminka na mateřské dovolené odkázaná na podporu od státu nebo nezaměstnaný, který se ocitl úplně bez příjmu. Splníte-li naše jednoduché podmínky, půjčka může být vaše. Dobrou zprávou je, že celá žádost o půjčku ihned probíhá tím nejmodernějším způsobem – tedy online. Vaším úkolem je navštívit stránky naší online půjčky, nastavit si výši požadované částky a s ní o dobu splatnosti, jejíž délku necháváme na vás. Volit můžete 1 až 30 dní dle vašich možností a skutečnosti, kdy budete schopni půjčku splatit. V přehledném formuláři vyplníte ještě pár údajů a žádost odešlete ke schválení.

Sázíme na rychlost

Největší předností naší půjčky ihned je rychlost a to nejen rychlost sjednání, ale i rychlost odeslání peněz na váš účet. Bude-li vám naše půjčka schválena, peníze obdržíte již do 10 minut na účet a pak si s nimi můžete dělat, co chcete – nemusíte nám dokládat, na co jste finance použili. Nabízíme i řadu dalších výhod, proto se není čemu divit, že naši pomoc využívá stále více žadatelů. Neprověřujeme registry dlužníků, nechceme po vás doložit příjem a nezahltíme vás zdlouhavým papírováním, které by obě strany stálo zbytečný čas.

Často kladené otázky

 • Jakým způsobem mohu požádat o půjčku?

  Je to opravdu velice snadné. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku ihned poté se dozvíte výsledek a kontaktuje Vás operátor našeho call centra.

 • Co musím jako zákazník splňovat?

  Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:

  • Věk od 18 do 65 let
  • Žadatel musí být občanem České republiky
  • Žadatel musí mít platný bankovní účet
 • Za jak dlouho po schválení žádosti budu mít peníze na svém účtu?

  Peníze můžete mít na svém bankovním účtu již do 10 minut.

 • Je při schvalování půjčky prověřován registr dlužníků?

  Není. Půjčku můžete bez problému získat i v případě zápisu v některém registru dlužníků.

Co o nás řekli klienti

Otakar H., Brno

Využil jsem Planet půjčku již několikrát v minulosti a mohu ji jednoznačně doporučit. Potěšila mě především rychlost a nízké úroky.

Alena R., České Budějovice

Potřeboval jsem si rychle půjčit 4 000 korun a obrátila jsem na Planet půjčku. Přestože jsem se trošku bála, půjčovat si peníze přes internet, vše proběhlo velice korektně a k mé spokojenosti.

Máte další dotazy? Vyplňte nezávaznou žádost a operátoři Vám rádi zodpoví všechny otázky.