Půjčka 4000 Kč ihned

VÍCE INFORMACÍ

O půjčku dnes zažádalo již 0 klientů.

Oslovte nás bez obav také Vy!

Půjčka až 4.500 Kč na 30 dní
Rychlé vyřízení ještě dnes
Bezpečná půjčka - férové podmínky
Vysoké procento schválení

Jak požádat o půjčku?

 • 1 Vyplňte žádost

  Vyplňte jednoduchou žádost o půjčku, která vám zabere maximálně 2 minuty.

 • 2 Okamžitý výsledek

  Okamžitě po vyplnění se dozvíte výsledek žádosti a ihned vás kontaktuje operátor našeho call centra.

 • 3 Peníze jsou vaše!

  To je vše! Peníze vám budou zaslány ještě tentýž den a to převodem na účet nebo formou složenky.

Výhody půjčky

 • Rychlost

  Žádost o půjčku vyplníte za 2 minuty a ihned se dozvíte její výsledek. Peníze obdržíte na účet do 10 minut.

 • Jasné podmínky

  Planet půjčku poskytuje renomovaná společnost. Podmínky půjčky jsou předem jasně dané a neobsahují žádné skryté poplatky ani kličky.

 • Vysoké procento schválení

  Naše půjčka se vyznačuje vysokým procentem schválených žádostí - až 80% všech vyplněných žádostí je schváleno. Vyzkoušejte ji i Vy.

 • Půjčka pro každého

  O půjčku může zažádat opravdu každý - student, zaměstnanec, nezaměstnaný, podnikatel, důchodce i žena na mateřské dovolené.

 • Bez dokládání příjmů a registru

  Při žádosti o půjčku nemusíte dokládát výši svého příjmu a ani se nemusíte bát nahlížení do registrů dlužníků. Tyto informace využíváme pouze v ojedinělých případech.

 • Žádné papírování - vše online

  Nespornou výhodou Planet půjčky je pohodlnost i rychlost jejího vyřízení. Vše probíhá online bez nutnosti zbytečného popírování a osobního kontaktu.

Půjčka 4000 Kč ihned na účet

Ocitli jste se ve finanční tísni, ze které nemůžete najít cestu ven? Objevily se vám ve schránce nečekané složenky nebo vám některý ze spotřebičů vypověděl svou věrnou službu? Pak nevěšte hlavu a nemyslete ihned na nejhorší. V současné době se nikdo neptá, zda na své účty máte nebo ne. Stejně jako se my neptáme na vaši životní situaci. Proč se tedy nespolehnete na pomoc od naší půjčky, kterou můžete získat poměrně snadno?

Na nás se můžete kdykoli spolehnout!

Díky našim férovým podmínkám a spolehlivému jednání jsme se právem zařadili mezi nejspolehlivější poskytovatele nebankovních půjček. Snažíme se pomoci každému, kdo se ocitne ve složité finanční situaci – ať už je to student, maminka na mateřské nebo podnikatel. Podmínky půjčky ihned jsou již předem přesně dané, a proto již od samého začátku víte, na čem jste. Nečekejte žádné podmínky ukryté pod čarou ani poplatky, které by vás po čase nepříjemně překvapily. Na nic takového si naše půjčka 4000 Kč nehraje!

Zažádejte online z pohodlí vašeho domova!

Dobrou zprávou je, že o naši půjčku můžete zažádat online z pohodlí vašeho domova a to i bez nutnosti kamkoli docházet. Stačí navštívit stránky naší online půjčky, kde si pomocí posuvníků nastavíte nejen výši požadované částky, ale i dobu splatnosti. Její délku necháváme zcela na vás, abyste si ji mohli přizpůsobit vašim potřebám a finančním možnostem. Volit můžete dobu do 1 do 30 dní. Součástí žádosti o půjčku je i vyplnění několika potřebných údajů. Nečekejte nic zdlouhavého – celá žádost vám zabere jen několik minut. Následně ji stačí odeslat ke schválení, o jehož výsledku vás budeme informovat prakticky okamžitě. V případě schválení vám peníze odešleme obratem na váš bankovní účet. Vzhledem k tomu, že žádost probíhá prostřednictvím internetu, nečekejte zdlouhavé papírování ani dokládání příjmů.

Často kladené otázky

 • Jakým způsobem mohu požádat o půjčku?

  Je to opravdu velice snadné. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku ihned poté se dozvíte výsledek a kontaktuje Vás operátor našeho call centra.

 • Co musím jako zákazník splňovat?

  Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:

  • Věk od 18 do 65 let
  • Žadatel musí být občanem České republiky
  • Žadatel musí mít platný bankovní účet
 • Za jak dlouho po schválení žádosti budu mít peníze na svém účtu?

  Peníze můžete mít na svém bankovním účtu již do 10 minut.

 • Je při schvalování půjčky prověřován registr dlužníků?

  Není. Půjčku můžete bez problému získat i v případě zápisu v některém registru dlužníků.

Co o nás řekli klienti

Otakar H., Brno

Využil jsem Planet půjčku již několikrát v minulosti a mohu ji jednoznačně doporučit. Potěšila mě především rychlost a nízké úroky.

Alena R., České Budějovice

Potřeboval jsem si rychle půjčit 4 000 korun a obrátila jsem na Planet půjčku. Přestože jsem se trošku bála, půjčovat si peníze přes internet, vše proběhlo velice korektně a k mé spokojenosti.

Máte další dotazy? Vyplňte nezávaznou žádost a operátoři Vám rádi zodpoví všechny otázky.