Rychlá půjčka do 5000 Kč

VÍCE INFORMACÍ

O půjčku dnes zažádalo již 0 klientů.

Oslovte nás bez obav také Vy!

Půjčka až 4.500 Kč na 30 dní
Rychlé vyřízení ještě dnes
Bezpečná půjčka - férové podmínky
Vysoké procento schválení

Jak požádat o půjčku?

 • 1 Vyplňte žádost

  Vyplňte jednoduchou žádost o půjčku, která vám zabere maximálně 2 minuty.

 • 2 Okamžitý výsledek

  Okamžitě po vyplnění se dozvíte výsledek žádosti a ihned vás kontaktuje operátor našeho call centra.

 • 3 Peníze jsou vaše!

  To je vše! Peníze vám budou zaslány ještě tentýž den a to převodem na účet nebo formou složenky.

Výhody půjčky

 • Rychlost

  Žádost o půjčku vyplníte za 2 minuty a ihned se dozvíte její výsledek. Peníze obdržíte na účet do 10 minut.

 • Jasné podmínky

  Planet půjčku poskytuje renomovaná společnost. Podmínky půjčky jsou předem jasně dané a neobsahují žádné skryté poplatky ani kličky.

 • Vysoké procento schválení

  Naše půjčka se vyznačuje vysokým procentem schválených žádostí - až 80% všech vyplněných žádostí je schváleno. Vyzkoušejte ji i Vy.

 • Půjčka pro každého

  O půjčku může zažádat opravdu každý - student, zaměstnanec, nezaměstnaný, podnikatel, důchodce i žena na mateřské dovolené.

 • Bez dokládání příjmů a registru

  Při žádosti o půjčku nemusíte dokládát výši svého příjmu a ani se nemusíte bát nahlížení do registrů dlužníků. Tyto informace využíváme pouze v ojedinělých případech.

 • Žádné papírování - vše online

  Nespornou výhodou Planet půjčky je pohodlnost i rychlost jejího vyřízení. Vše probíhá online bez nutnosti zbytečného popírování a osobního kontaktu.

Půjčka do 5000 Kč okamžitě všem

Jste ve finanční nouzi a potřebujete peníze? Pokud ano, rozhodně není třeba zoufat. Přinášíme vám řešení, které zaručeně nadchne i vás. Je jím půjčka do 5 000 Kč. Samozřejmě vás nezaujme jenom v případě, kdy máte finanční trápení. Jelikož je to půjčka neúčelová, může vám přijít vhod v celé řadě dalších situací, které mohou nastat. Zkrátka a jednoduše vám přinášíme řešení ve všech případech, kdy potřebujete peníze. A to okamžitě.

Peníze jsou za 10 minut u vás

U nás se nemusíte obávat jakýchkoliv složitých žádostí, stejně jako se nemusíte obávat ani komplikovaného procesu schválení. Pokud je něco, na čem si zakládáme, to je rychlost vyřízení. To proběhne skutečně okamžitě. Máme-li být konkrétní, je naše půjčka do 5 000 Kč vyřízena do 10 minut od podání žádosti. To je rychlost, která v bankovním ani nebankovním trhu zkrátka nemá konkurenci.

Jak samotná žádost, tak i následné vyřízení proběhnout z pohodlí vašeho domova – online. Stačí vyplnit a odeslat online formulář, který vám nezabere déle, než několik málo minut. Následně není třeba žádného papírování ani dokládání a náš automatický schvalovací proces se postará o to, abyste prošli i vy. Právě to je jedna z hlavních vlastností, pro kterou jsme také unikátní volbou.

Máme peníze pro každého

Je jedno, jaká je vaše finanční minulost, stejně jako současná bonita. Nezajímá nás ani to, zda studujete, nebo jste v důchodu. Můžete být i bez zaměstnání, stejně jako v registrech dlužníků. V tomto ohledu dokážeme půjčit všem. A to stejně jednoduše, jako jsme uvedli výše. Chceme být našim klientům vždy na blízku a chceme jim být nápomocni ve všech problémových situacích. Co naopak nechceme, to je odmítání některých z nich. Přesvědčte se sami, že půjčíme skutečně všem – tedy i vám.

Vyberte si, kolik potřebujete

Umožníme vám, aby byla půjčka do 5 000 Kč přesně podle vašich představ. Máte možnost vybrat si takovou sumu, kterou budete potřebovat. Ta začíná již na hodnotě 500 Kč. Myslíme ale i na splátky a tak si můžete dle svého uvážení zvolit i je. Jak na to? Stačí si vybrat, zda chcete mít úvěr po dobu jednoho dne, až jednoho měsíce. I to je ve vašich rukou a máte právo volby – s ohledem na vaše aktuální potřeby.

Jsme nejvýhodnější na trhu

Nevěříte? Přesvědčte se o tom i vy sami. Naše půjčka do 5 000 Kč nabídne možnost získat okamžitě nulový úrok. Stačí splnit jednu jedinou podmínku, kterou je to, že si o ni žádáte poprvé. I tato výhoda je samozřejmě určena všem, s jistotou toho, že i zde bude daná půjčka a její vyřízení rychlé. Myslíte-li tedy v tomto případě na splátky, tak pamatujte, že tolik o kolik si požádáte, také vrátíte. Výhodnější úvěr zkrátka nenajdete. I to je jeden z hlavních důvodů, proč nás klienti volí a proč byste měli tuto možnost půjčky zvolit i vy sami.

Často kladené otázky

 • Jakým způsobem mohu požádat o půjčku?

  Je to opravdu velice snadné. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku ihned poté se dozvíte výsledek a kontaktuje Vás operátor našeho call centra.

 • Co musím jako zákazník splňovat?

  Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:

  • Věk od 18 do 65 let
  • Žadatel musí být občanem České republiky
  • Žadatel musí mít platný bankovní účet
 • Za jak dlouho po schválení žádosti budu mít peníze na svém účtu?

  Peníze můžete mít na svém bankovním účtu již do 10 minut.

 • Je při schvalování půjčky prověřován registr dlužníků?

  Není. Půjčku můžete bez problému získat i v případě zápisu v některém registru dlužníků.

Co o nás řekli klienti

Otakar H., Brno

Využil jsem Planet půjčku již několikrát v minulosti a mohu ji jednoznačně doporučit. Potěšila mě především rychlost a nízké úroky.

Alena R., České Budějovice

Potřeboval jsem si rychle půjčit 4 000 korun a obrátila jsem na Planet půjčku. Přestože jsem se trošku bála, půjčovat si peníze přes internet, vše proběhlo velice korektně a k mé spokojenosti.

Máte další dotazy? Vyplňte nezávaznou žádost a operátoři Vám rádi zodpoví všechny otázky.