Půjčka do výplaty

Jak požádat o půjčku?

 • 1 Vyplňte žádost

  Vyplňte jednoduchou žádost o půjčku, která vám zabere maximálně 2 minuty.

 • 2 Okamžitý výsledek

  Okamžitě po vyplnění vás kontaktuje operátor call centra a vysvětlí vám detaily.

 • 3 Peníze jsou vaše!

  To je vše! Peníze vám budou zaslány ještě tentýž den a to převodem na účet nebo formou složenky.

Výhody půjčky

 • Rychlost půjčky
  Rychlost

  Žádost o půjčku vyplníte za 2 minuty a ihned se dozvíte její výsledek. Peníze obdržíte na účet do 10 minut.

 • Podmínky půjčky
  Jasné podmínky

  Planet půjčku poskytuje renomovaná společnost. Podmínky půjčky jsou předem jasně dané a neobsahují žádné skryté poplatky ani kličky.

 • Vysoké procento schválení
  Vysoké procento schválení

  Naše půjčka se vyznačuje vysokým procentem schválených žádostí - až 80% všech vyplněných žádostí je schváleno. Vyzkoušejte ji i Vy.

 • Půjčka pro každého
  Půjčka pro každého

  O půjčku může zažádat opravdu každý - student, zaměstnanec, nezaměstnaný, podnikatel, důchodce i žena na mateřské dovolené.

 • Bez dokládání příjmu a bez nahlížení do registru dlužníků
  Bez dokládání příjmů a registru

  Při žádosti o půjčku nemusíte dokládát výši svého příjmu a ani se nemusíte bát nahlížení do registrů dlužníků. Tyto informace využíváme pouze v ojedinělých případech.

 • Žádné papírování - vyřízení půjčky probíhá online
  Žádné papírování - vše online

  Nespornou výhodou Planet půjčky je pohodlnost i rychlost jejího vyřízení. Vše probíhá online bez nutnosti zbytečného popírování a osobního kontaktu.

Půjčka do výplaty bez 1 Kč ihned

Jen málokdo v dnešní době může říci, že nemá nouzi o peníze. Drtivá většina lidí bohužel žije doslova od výplaty k výplatě a nemůže si dovolit žádné výdaje navíc. Jestliže i vy patříte mezi ně, pak určitě moc dobře víte, o čem je řeč. Není se proto čemu divit, že spousta lidí ve složité finanční situaci využije nabídek nebankovních půjček, které jsou v dnešní době snadno dostupné.

Půjčka, která vás neokrádá o čas

Ať už potřebujete peníze na rodinný výlet, zaplacení neuhrazených složenek nebo opravu domácího spotřebiče, co se jako na potvoru rozhodl vypovědět službu, může vám pomoci naše půjčka do výplaty bez 1 Kč. Snažíme se pomoci každému, kdo pomoc potřebuje a zažádá o ni. Naše půjčka bez poplatku a bez dokládání příjmu nemá předsudky, což znamená, že po splnění několika snadných podmínek poskytne potřebné peníze jak maminkám na mateřské dovolené, tak i studentům, seniorům, nezaměstnaným nebo podnikatelům, kterým se aktuálně příliš nedaří. U nás se nemusíte bát žádných skrytých poplatků. S klienty jednáme férově, a proto jsme se zařadili mezi nejspolehlivější poskytovatele nebankovních půjček na finančním trhu. Nebojte se nás požádat o pomoc – neobrátíme se k vám zády!

Proč se spolehnout právě na nás?

Určitě víte, že většina nebankovních produktů ke sjednání vyžaduje zaslání registračního poplatku. Tento proces celé schválení a vyřízení půjčky jen zbytečně prodlouží. Naše online půjčka je bez registračního poplatku, což znamená, že po vás nechce odeslání byť 1 Kč na účet. Celý proces probíhá online – na stránkách půjčky vyplníte žádost, nastavíte si výši částky – ta může být v rozmezí od 500 do 4500 Kč – a nastavíte i dobu splatnosti, kterou můžete volit od 1 do 30 dní. Následně žádost odešlete a to je vše – půjčka vám bude schválena či zamítnuta během několika minut a na výsledek tak nebudete muset čekat dlouhé hodiny.

Často kladené otázky

 • Jakým způsobem mohu požádat o půjčku?

  Je to opravdu velice snadné. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku ihned poté se dozvíte výsledek a kontaktuje Vás operátor našeho call centra.

 • Co musím jako zákazník splňovat?

  Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:

  • Věk od 18 do 65 let
  • Žadatel musí být občanem České republiky
  • Žadatel musí mít platný bankovní účet
 • Za jak dlouho po schválení žádosti budu mít peníze na svém účtu?

  Peníze můžete mít na svém bankovním účtu již do 10 minut.

 • Je při schvalování půjčky prověřován registr dlužníků?

  Není. Půjčku můžete bez problému získat i v případě zápisu v některém registru dlužníků.

 • Opravdu získám první půjčku zdarma?

  Ano, pokud splníte naše jednoduché požadavky, získáte první půjčku zcela zdarma. Nezaplatíte tak ani korunu na úrocích. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku.

Co o nás řekli klienti

Otakar H., Brno

Využil jsem Planet půjčku již několikrát v minulosti a mohu ji jednoznačně doporučit. Potěšila mě především rychlost a nízké úroky.

Alena R., České Budějovice

Potřeboval jsem si rychle půjčit 4 000 korun a obrátila jsem na Planet půjčku. Přestože jsem se trošku bála, půjčovat si peníze přes internet, vše proběhlo velice korektně a k mé spokojenosti.

Máte další dotazy? Vyplňte nezávaznou žádost a operátoři Vám rádi zodpoví všechny otázky.