Půjčka ihned na účet bez 1 Kč

Jak požádat o půjčku?

 • 1 Vyplňte žádost

  Vyplňte jednoduchou žádost o půjčku, která vám zabere maximálně 2 minuty.

 • 2 Okamžitý výsledek

  Okamžitě po vyplnění vás kontaktuje operátor call centra a vysvětlí vám detaily.

 • 3 Peníze jsou vaše!

  To je vše! Peníze vám budou zaslány ještě tentýž den a to převodem na účet nebo formou složenky.

Výhody půjčky

 • Rychlost

  Žádost o půjčku vyplníte za 2 minuty a ihned se dozvíte její výsledek. Peníze obdržíte na účet do 10 minut.

 • Jasné podmínky

  Planet půjčku poskytuje renomovaná společnost. Podmínky půjčky jsou předem jasně dané a neobsahují žádné skryté poplatky ani kličky.

 • Vysoké procento schválení

  Naše půjčka se vyznačuje vysokým procentem schválených žádostí - až 80% všech vyplněných žádostí je schváleno. Vyzkoušejte ji i Vy.

 • Půjčka pro každého

  O půjčku může zažádat opravdu každý - student, zaměstnanec, nezaměstnaný, podnikatel, důchodce i žena na mateřské dovolené.

 • Bez dokládání příjmů a registru

  Při žádosti o půjčku nemusíte dokládát výši svého příjmu a ani se nemusíte bát nahlížení do registrů dlužníků. Tyto informace využíváme pouze v ojedinělých případech.

 • Žádné papírování - vše online

  Nespornou výhodou Planet půjčky je pohodlnost i rychlost jejího vyřízení. Vše probíhá online bez nutnosti zbytečného popírování a osobního kontaktu.

Půjčka ihned na účet bez 1 Kč

Nečekané výdaje vyžadující okamžité použití financí jsou pokaždé obrovskou čárou přes rodinný rozpočet. Buďme k sobě upřímní a narovinu si řekněme, že v současné době finanční rezervou disponuje skutečně jen hrstička lidí. Nepatříte-li mezi ně, není se čemu divit, že vás další nutné výdaje dokážou nepěkně vykolejit. Naštěstí víme o řešení, které vám v případě potřeby může pomoci!

Půjčka ihned i bez nutnosti vlastnit bankovní účet

Nebankovní půjčky vám jistě nemusíme zdlouhavě představovat. Jsou známé pro své jednoduché podmínky pro získání – a stejnými vlastnostmi se pyšní i naše půjčka ihned, která vám v nouzi nabídne pomocnou ruku. Jestliže jste někdy žádali o půjčku z nebankovního světa, pak určitě víte, že drtivá většina z nich vyžaduje jako jednu z podmínek zaslání symbolického poplatku na účet poskytovatele. Naše půjčka online po vás nic takového nechce.

Sami si zvolte, jak vysokou částku potřebujete

S naší online půjčkou zažehnáte horké chvilky v podobě nezaplacených složenek nebo účtů, které rozhodně nepočkají. Zažádat můžete o částku v rozmezí od 500 do 4500 Kč s dobou splatnosti maximálně jeden měsíc. Ačkoli se nejedná o horentní sumu, zaplatíte vše potřebné a vaše noci budou klidné a ničím nerušené. Dobrou zprávou je i skutečnost, že na vyřízení vaší žádosti nebudete čekat dny ani hodiny, ba naopak! O výsledku budete informováni již během 10 minut a peníze tak budete mít k dispozici prakticky okamžitě.

První půjčka zdarma – kdo by odolal?

Snažíme se pomoci co možná nejširšímu spektru klientů, díky čemuž se řadíme mezi nejspolehlivější poskytovatele. Svým klientům chceme nabídnout jen to nejlepší, proto jistě oceníte možnost získat první půjčku zcela zdarma. Jediné, co pro to musíte udělat, je vyplnit jednoduchý formulář a roztočit své kolo štěstí!

Často kladené otázky

 • Jakým způsobem mohu požádat o půjčku?

  Je to opravdu velice snadné. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku ihned poté se dozvíte výsledek a kontaktuje Vás operátor našeho call centra.

 • Co musím jako zákazník splňovat?

  Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:

  • Věk od 18 do 65 let
  • Žadatel musí být občanem České republiky
  • Žadatel musí mít platný bankovní účet
 • Za jak dlouho po schválení žádosti budu mít peníze na svém účtu?

  Peníze můžete mít na svém bankovním účtu již do 10 minut.

 • Je při schvalování půjčky prověřován registr dlužníků?

  Není. Půjčku můžete bez problému získat i v případě zápisu v některém registru dlužníků.

Co o nás řekli klienti

Otakar H., Brno

Využil jsem Planet půjčku již několikrát v minulosti a mohu ji jednoznačně doporučit. Potěšila mě především rychlost a nízké úroky.

Alena R., České Budějovice

Potřeboval jsem si rychle půjčit 4 000 korun a obrátila jsem na Planet půjčku. Přestože jsem se trošku bála, půjčovat si peníze přes internet, vše proběhlo velice korektně a k mé spokojenosti.

Máte další dotazy? Vyplňte nezávaznou žádost a operátoři Vám rádi zodpoví všechny otázky.