Půjčka na směnku ihned

Jak požádat o půjčku?

 • 1 Vyplňte žádost

  Vyplňte jednoduchou žádost o půjčku, která vám zabere maximálně 2 minuty.

 • 2 Okamžitý výsledek

  Okamžitě po vyplnění vás kontaktuje operátor call centra a vysvětlí vám detaily.

 • 3 Peníze jsou vaše!

  To je vše! Peníze vám budou zaslány ještě tentýž den a to převodem na účet nebo formou složenky.

Výhody půjčky

 • Rychlost

  Žádost o půjčku vyplníte za 2 minuty a ihned se dozvíte její výsledek. Peníze obdržíte na účet do 10 minut.

 • Jasné podmínky

  Planet půjčku poskytuje renomovaná společnost. Podmínky půjčky jsou předem jasně dané a neobsahují žádné skryté poplatky ani kličky.

 • Vysoké procento schválení

  Naše půjčka se vyznačuje vysokým procentem schválených žádostí - až 80% všech vyplněných žádostí je schváleno. Vyzkoušejte ji i Vy.

 • Půjčka pro každého

  O půjčku může zažádat opravdu každý - student, zaměstnanec, nezaměstnaný, podnikatel, důchodce i žena na mateřské dovolené.

 • Bez dokládání příjmů a registru

  Při žádosti o půjčku nemusíte dokládát výši svého příjmu a ani se nemusíte bát nahlížení do registrů dlužníků. Tyto informace využíváme pouze v ojedinělých případech.

 • Žádné papírování - vše online

  Nespornou výhodou Planet půjčky je pohodlnost i rychlost jejího vyřízení. Vše probíhá online bez nutnosti zbytečného popírování a osobního kontaktu.

Půjčka na směnku ihned

Hledáte půjčku, u které bude zaručeno, že ji získáte jednoduše, rychle a bez komplikací a průtahů? Naše půjčka na směnku je jistotou, že budete spokojeni. Zapomeňte na složité a zdlouhavé prověřování, stejně jako na složité žádosti, nebo smluvní dokumentaci. Ukážeme vám, že vyřídit půjčku jde i jinak – jednoduše. I proto patříme mezi nejoblíbenější varianty na současném nebankovním úvěrovém trhu. Pokud je vaším cílem půjčka na směnku ihned, můžete si být jisti, že u nás budete spokojeni.

Jednoduchost od začátku do konce

Podívejte se, jak jednoduché je u nás získání půjčky. Stačí si vybrat sumu v rozmezí 500 – 4 500 Kč, stejně jako termín splatnosti v rozmezí 1 – 30 kalendářních dní. Následně stačí pár desítek vteřin na vyplnění a odeslání žádosti. Jakmile se tak stane, začíná naše půjčka na směnku schvalovací proces. Při něm nemusíte nic dokládat, ani nejste nijak ověřování. Vše proběhne online, od začátku do konce. Následně jsou peníze zaslány na váš bankovní účet. To vše s jistotou vyřízení bez poplatku, ale i s tím, že na půjčku nečekáte déle, než 10 minut! Ideální, je-li vaším poptávaným produktem půjčka na směnku ihned.

Přesvědčte se o tom, jak jsme výhodní

Běžná půjčka na směnku může být rizikem pro své vysoké úroky. Ty u nás nečekejte. Nejenom, že ty standardní patří mezi nejnižší na našem trhu. Umíme vám půjčit i bez nich. Tedy bez poplatku, bez úroku, stejně jako bez jakýchkoliv dalších částek, které byste platili navíc. Zkrátka a jednoduše je naše půjčka na směnku ihned zcela zdarma. To potvrzuje, že jsme nejvýhodnějším úvěrem na trhu! Přesvědčte se.

Pro každého a kdykoliv

Máme otevřeno nonstop a garantujeme, že se také budeme ihned věnovat vaší žádosti. A je jedno, zda máte nebo nemáte práci, kolik vám je let, nebo jaká je vaše finanční minulost. U nás si bez poplatku půjčí každý. Tedy i VY!

Často kladené otázky

 • Jakým způsobem mohu požádat o půjčku?

  Je to opravdu velice snadné. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku ihned poté se dozvíte výsledek a kontaktuje Vás operátor našeho call centra.

 • Co musím jako zákazník splňovat?

  Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:

  • Věk od 18 do 65 let
  • Žadatel musí být občanem České republiky
  • Žadatel musí mít platný bankovní účet
 • Za jak dlouho po schválení žádosti budu mít peníze na svém účtu?

  Peníze můžete mít na svém bankovním účtu již do 10 minut.

 • Je při schvalování půjčky prověřován registr dlužníků?

  Není. Půjčku můžete bez problému získat i v případě zápisu v některém registru dlužníků.

Co o nás řekli klienti

Otakar H., Brno

Využil jsem Planet půjčku již několikrát v minulosti a mohu ji jednoznačně doporučit. Potěšila mě především rychlost a nízké úroky.

Alena R., České Budějovice

Potřeboval jsem si rychle půjčit 4 000 korun a obrátila jsem na Planet půjčku. Přestože jsem se trošku bála, půjčovat si peníze přes internet, vše proběhlo velice korektně a k mé spokojenosti.

Máte další dotazy? Vyplňte nezávaznou žádost a operátoři Vám rádi zodpoví všechny otázky.