Půjčka přes internet

VÍCE INFORMACÍ

O půjčku dnes zažádalo již 0 klientů.

Oslovte nás bez obav také Vy!

Půjčka až 4.500 Kč na 30 dní
Rychlé vyřízení ještě dnes
Bezpečná půjčka - férové podmínky
Vysoké procento schválení

Jak požádat o půjčku?

 • 1 Vyplňte žádost

  Vyplňte jednoduchou žádost o půjčku, která vám zabere maximálně 2 minuty.

 • 2 Okamžitý výsledek

  Okamžitě po vyplnění vás kontaktuje operátor call centra a vysvětlí vám detaily.

 • 3 Peníze jsou vaše!

  To je vše! Peníze vám budou zaslány ještě tentýž den a to převodem na účet nebo formou složenky.

Výhody půjčky

 • Rychlost

  Žádost o půjčku vyplníte za 2 minuty a ihned se dozvíte její výsledek. Peníze obdržíte na účet do 10 minut.

 • Jasné podmínky

  Planet půjčku poskytuje renomovaná společnost. Podmínky půjčky jsou předem jasně dané a neobsahují žádné skryté poplatky ani kličky.

 • Vysoké procento schválení

  Naše půjčka se vyznačuje vysokým procentem schválených žádostí - až 80% všech vyplněných žádostí je schváleno. Vyzkoušejte ji i Vy.

 • Půjčka pro každého

  O půjčku může zažádat opravdu každý - student, zaměstnanec, nezaměstnaný, podnikatel, důchodce i žena na mateřské dovolené.

 • Bez dokládání příjmů a registru

  Při žádosti o půjčku nemusíte dokládát výši svého příjmu a ani se nemusíte bát nahlížení do registrů dlužníků. Tyto informace využíváme pouze v ojedinělých případech.

 • Žádné papírování - vše online

  Nespornou výhodou Planet půjčky je pohodlnost i rychlost jejího vyřízení. Vše probíhá online bez nutnosti zbytečného popírování a osobního kontaktu.

Půjčka přes internet až 5000 Kč

Víte, že kvůli půjčce už nemusíte nikam chodit a vše vyřídíte z pohodlí domova, přes internet? Přesně taková je i naše půjčka. Chcete ji? Není nic jednoduššího, než vyplnit online formulář. Je natolik jednoduchý, že vám jeho odeslání nezabere více času, než pouhé dvě minuty. A za dalších 10 minut bude naše půjčka přes internet 5000 Kč vaše. Vše bez toho, abyste opustili pohodlí křesla vašeho domova.

Obejdeme se bez papírování

Co také nevyžadujeme? Jakékoliv složité papírování. U nás máte jistotu, že zvládnete vše vyřídit z pohodlí domova, bez nutnosti podpisu nebo vyplnění jakéhokoliv listu papíru. Naše půjčka přes internet 5000 Kč nevyžaduje ani tištěnou smlouvu. Vyřízení tak probíhá automaticky, rychle a jednoduše. S tím souvisí i vysoká schvalovatelnost, která dosahuje až osmdesáti procent.

Vyberte si, kolik peněz potřebuje

Necháváme vše ve vašich rukou. Nechceme vás omezovat pevně stanovenými částkami, které lze získat. U nás si jednoduše vyberete sumu v rozmezí 500 – 4 500 korun českých. Stejně tak si ji zkombinujete s termínem splatnosti. Volit můžete jeden den, stejně jako dobu jednoho měsíce. I to zvládnete vybrat online, pouze dvěma pohyby myší, nebo prstem na vašem tabletu.

Umíme půjčit každému

Proč je naše půjčka přes internet 5000 Kč tak oblíbená? Jelikož je pro každého. Nezajímá nás vaše minulost ani to, zda jste v bankovních nebo nebankovních registrech. Nezajímá nás ani to, zda máte nebo nemáte příjem. Stejně tak dokážeme půjčit i lidem v důchodu, studujícím, matkám na mateřské, nebo zkrátka každému, kdo peníze potřebuje. A na co je využít? Na cokoliv.

Patříme mezi nejvýhodnější poskytovatele na trhu

Je to nejenom nízký úrok, ale hlavně možnost půjčit si zcela zdarma. Ta z nás dělá nejvýhodnějšího poskytovatele, se kterým se můžete setkat. Jak na to? Stačí jediné – aby vaše žádost u nás byla vaše první. Splňujete tuto podmínku? Tak si neváhejte požádat ještě dnes.

Často kladené otázky

 • Jakým způsobem mohu požádat o půjčku?

  Je to opravdu velice snadné. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku ihned poté se dozvíte výsledek a kontaktuje Vás operátor našeho call centra.

 • Co musím jako zákazník splňovat?

  Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:

  • Věk od 18 do 65 let
  • Žadatel musí být občanem České republiky
  • Žadatel musí mít platný bankovní účet
 • Za jak dlouho po schválení žádosti budu mít peníze na svém účtu?

  Peníze můžete mít na svém bankovním účtu již do 10 minut.

 • Je při schvalování půjčky prověřován registr dlužníků?

  Není. Půjčku můžete bez problému získat i v případě zápisu v některém registru dlužníků.

Co o nás řekli klienti

Otakar H., Brno

Využil jsem Planet půjčku již několikrát v minulosti a mohu ji jednoznačně doporučit. Potěšila mě především rychlost a nízké úroky.

Alena R., České Budějovice

Potřeboval jsem si rychle půjčit 4 000 korun a obrátila jsem na Planet půjčku. Přestože jsem se trošku bála, půjčovat si peníze přes internet, vše proběhlo velice korektně a k mé spokojenosti.

Máte další dotazy? Vyplňte nezávaznou žádost a operátoři Vám rádi zodpoví všechny otázky.