Rychlá půjčka i pro dlužníky

Jak požádat o půjčku?

 • 1 Vyplňte žádost

  Vyplňte jednoduchou žádost o půjčku, která vám zabere maximálně 2 minuty.

 • 2 Okamžitý výsledek

  Okamžitě po vyplnění vás kontaktuje operátor call centra a vysvětlí vám detaily.

 • 3 Peníze jsou vaše!

  To je vše! Peníze vám budou zaslány ještě tentýž den a to převodem na účet nebo formou složenky.

Výhody půjčky

 • Rychlost půjčky
  Rychlost

  Žádost o půjčku vyplníte za 2 minuty a ihned se dozvíte její výsledek. Peníze obdržíte na účet do 10 minut.

 • Podmínky půjčky
  Jasné podmínky

  Planet půjčku poskytuje renomovaná společnost. Podmínky půjčky jsou předem jasně dané a neobsahují žádné skryté poplatky ani kličky.

 • Vysoké procento schválení
  Vysoké procento schválení

  Naše půjčka se vyznačuje vysokým procentem schválených žádostí - až 80% všech vyplněných žádostí je schváleno. Vyzkoušejte ji i Vy.

 • Půjčka pro každého
  Půjčka pro každého

  O půjčku může zažádat opravdu každý - student, zaměstnanec, nezaměstnaný, podnikatel, důchodce i žena na mateřské dovolené.

 • Bez dokládání příjmu a bez nahlížení do registru dlužníků
  Bez dokládání příjmů a registru

  Při žádosti o půjčku nemusíte dokládát výši svého příjmu a ani se nemusíte bát nahlížení do registrů dlužníků. Tyto informace využíváme pouze v ojedinělých případech.

 • Žádné papírování - vyřízení půjčky probíhá online
  Žádné papírování - vše online

  Nespornou výhodou Planet půjčky je pohodlnost i rychlost jejího vyřízení. Vše probíhá online bez nutnosti zbytečného popírování a osobního kontaktu.

Rychlá půjčka pro dlužníky

Drtivá většina lidí má na svém kontě alespoň jeden vroubek – ať už se jednalo o opožděnou platbu za elektriku či neuhrazené vyúčtování za mobilní telefon. Opravdu stačí jedno malé zaškobrtnutí a vaše jméno se okamžitě objeví v jednom z nechvalně známých registrů dlužníků. V takovém případě před vámi v každé bance zavřou dveře. Naštěstí je tu naše půjčka pro dlužníky, kterou nezajímá vaše životní situace.

Půjčka, u které máte šanci i vy!

Nezáleží na skutečnosti, zda je váš vroubek starý týden nebo několik let – jakmile jste jednou zapsáni v registru, jen horko těžko z něho budete vaše jméno dostávat zpátky. Pokud se dostanete do finanční tísně, bankovní půjčky se pro vás stanou nedostupným produktem. Proto se můžete spolehnout na naši online půjčku, u které mají šanci i zadlužení klienti. Nehledíme na skutečnost, zda máte či nemáte sjednané jiné finanční závazky a jednoduše se vám snažíme pomoci. Nebankovní půjčku poskytneme jak podnikatelům, tak i studentům, seniorům nebo maminkám na mateřské dovolené. Nemějte proto předsudky, které ve vás vytváří odmítnutí v bance, a zažádejte o naši půjčku, která vás v případě potřeby rozhodně nenechá na holičkách!

Co pro získání půjčky musíte udělat?

Máte vícero půjček, ale i přesto vás zaskočila nečekaná finanční situace? Pak stačí, když navštívíte stránky naší online půjčky, kde naleznete jednoduchou a přehlednou žádost. Její vyplnění vám zabere jen několik málo minut – zadáte výši požadované částky, nastavíte délku splatnosti a společně s několika potřebnými údaji žádost odešlete ke schválení. Již do 10 minut vás budeme informovat o výsledku – tedy zda vám byla naše půjčka pro dlužníky schválena či nikoli. V kladném případě peníze obdržíte již do několika málo minut a použít je můžete na cokoli, aniž byste se museli komukoli zodpovídat.

Často kladené otázky

 • Jakým způsobem mohu požádat o půjčku?

  Je to opravdu velice snadné. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku ihned poté se dozvíte výsledek a kontaktuje Vás operátor našeho call centra.

 • Co musím jako zákazník splňovat?

  Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:

  • Věk od 18 do 65 let
  • Žadatel musí být občanem České republiky
  • Žadatel musí mít platný bankovní účet
 • Za jak dlouho po schválení žádosti budu mít peníze na svém účtu?

  Peníze můžete mít na svém bankovním účtu již do 10 minut.

 • Je při schvalování půjčky prověřován registr dlužníků?

  Není. Půjčku můžete bez problému získat i v případě zápisu v některém registru dlužníků.

 • Opravdu získám první půjčku zdarma?

  Ano, pokud splníte naše jednoduché požadavky, získáte první půjčku zcela zdarma. Nezaplatíte tak ani korunu na úrocích. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku.

Co o nás řekli klienti

Otakar H., Brno

Využil jsem Planet půjčku již několikrát v minulosti a mohu ji jednoznačně doporučit. Potěšila mě především rychlost a nízké úroky.

Alena R., České Budějovice

Potřeboval jsem si rychle půjčit 4 000 korun a obrátila jsem na Planet půjčku. Přestože jsem se trošku bála, půjčovat si peníze přes internet, vše proběhlo velice korektně a k mé spokojenosti.

Máte další dotazy? Vyplňte nezávaznou žádost a operátoři Vám rádi zodpoví všechny otázky.