SMS rychlá půjčka

Jak požádat o půjčku?

 • 1 Vyplňte žádost

  Vyplňte jednoduchou žádost o půjčku, která vám zabere maximálně 2 minuty.

 • 2 Okamžitý výsledek

  Okamžitě po vyplnění vás kontaktuje operátor call centra a vysvětlí vám detaily.

 • 3 Peníze jsou vaše!

  To je vše! Peníze vám budou zaslány ještě tentýž den a to převodem na účet nebo formou složenky.

Výhody půjčky

 • Rychlost

  Žádost o půjčku vyplníte za 2 minuty a ihned se dozvíte její výsledek. Peníze obdržíte na účet do 10 minut.

 • Jasné podmínky

  Planet půjčku poskytuje renomovaná společnost. Podmínky půjčky jsou předem jasně dané a neobsahují žádné skryté poplatky ani kličky.

 • Vysoké procento schválení

  Naše půjčka se vyznačuje vysokým procentem schválených žádostí - až 80% všech vyplněných žádostí je schváleno. Vyzkoušejte ji i Vy.

 • Půjčka pro každého

  O půjčku může zažádat opravdu každý - student, zaměstnanec, nezaměstnaný, podnikatel, důchodce i žena na mateřské dovolené.

 • Bez dokládání příjmů a registru

  Při žádosti o půjčku nemusíte dokládát výši svého příjmu a ani se nemusíte bát nahlížení do registrů dlužníků. Tyto informace využíváme pouze v ojedinělých případech.

 • Žádné papírování - vše online

  Nespornou výhodou Planet půjčky je pohodlnost i rychlost jejího vyřízení. Vše probíhá online bez nutnosti zbytečného popírování a osobního kontaktu.

SMS nové rychlé půjčky bez registru

Ať už máte jakékoliv potíže, vždy je dobré vědět, kde a jakým způsobem je vlastně můžete co nejlépe a co nejrychleji vyřešit. V tomto směru existuje mnoha variant, ale tu nejpohodlnější a nejrychlejší nabídne naše nová SMS půjčka. Díky nim si totiž můžete doslova během pár okamžiků zažádat o částku v rozmezí 500 – 4 500 Kč, a to na dobu až 30 dní. To vše bez složitého papírování, a bez jakéhokoliv zdržování. A jak na to? Stačí vyplnit krátký formulář na našem webu, a ten už jenom odeslat.

Podmínky jistě splníte i vy

Pokud žádost odešlete, ihned dochází k tomu, že je schvalována. A to velmi rychle a jednoduše. Naše SMS online půjčky nové totiž nenahlížejí do registrů, ani nezjišťují váš příjem. Ten není třeba ani žádným způsobem dokládat. A tak jediné, podle čeho se půjčka schválí, je bydliště na území české republiky, vlastní účet, a věk mezi 18 a 65 roky. Pokud tyto tři podmínky splňujete, může být půjčka vaše. Neváhejte tedy, a vyplňte formulář, a ještě dnes lze mít požadovanou částku na vašem účtu. Odtud ji můžete vybrat, zaplatit složenky, nebo ji využít jakkoliv budete chtít. Daný účel není žádným způsobem omezený.

Výhody, které jinde nedostanete

Dané jednoduché podmínky a doslova bleskový postup vyřízení ale není to jediné, co vám naše SMS rychlá půjčka nové mohou nabídnout. Z dalších výhod je to třeba to, že nepotřebuje zajištění či ručitele, ani další například u bank nezbytné věci. To vše s nabídkou jedněch z nejvýhodnějších úroků na trhu. A tak není divu, že lidí, kteří naši půjčku využijí, je stále více. A pokud jste nevyšli s výplatou, potřebujete zaplatit složenky, nebo nemáte za co koupit jídlo, nezoufejte. Vyplňte formulář a ještě dnes máte peníze na účtu. A to vše za výše uvedených podmínek, kdy vyřídíte celou žádost bez jediného papíru, a to z pohodlí i vašeho domova.

Často kladené otázky

 • Jakým způsobem mohu požádat o půjčku?

  Je to opravdu velice snadné. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku ihned poté se dozvíte výsledek a kontaktuje Vás operátor našeho call centra.

 • Co musím jako zákazník splňovat?

  Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:

  • Věk od 18 do 65 let
  • Žadatel musí být občanem České republiky
  • Žadatel musí mít platný bankovní účet
 • Za jak dlouho po schválení žádosti budu mít peníze na svém účtu?

  Peníze můžete mít na svém bankovním účtu již do 10 minut.

 • Je při schvalování půjčky prověřován registr dlužníků?

  Není. Půjčku můžete bez problému získat i v případě zápisu v některém registru dlužníků.

Co o nás řekli klienti

Otakar H., Brno

Využil jsem Planet půjčku již několikrát v minulosti a mohu ji jednoznačně doporučit. Potěšila mě především rychlost a nízké úroky.

Alena R., České Budějovice

Potřeboval jsem si rychle půjčit 4 000 korun a obrátila jsem na Planet půjčku. Přestože jsem se trošku bála, půjčovat si peníze přes internet, vše proběhlo velice korektně a k mé spokojenosti.

Máte další dotazy? Vyplňte nezávaznou žádost a operátoři Vám rádi zodpoví všechny otázky.