SMS půjčka bez 1 Kč

VÍCE INFORMACÍ

O půjčku dnes zažádalo již 0 klientů.

Oslovte nás bez obav také Vy!

Půjčka až 4.500 Kč na 30 dní
Rychlé vyřízení ještě dnes
Bezpečná půjčka - férové podmínky
Vysoké procento schválení

Jak požádat o půjčku?

 • 1 Vyplňte žádost

  Vyplňte jednoduchou žádost o půjčku, která vám zabere maximálně 2 minuty.

 • 2 Okamžitý výsledek

  Okamžitě po vyplnění vás kontaktuje operátor call centra a vysvětlí vám detaily.

 • 3 Peníze jsou vaše!

  To je vše! Peníze vám budou zaslány ještě tentýž den a to převodem na účet nebo formou složenky.

Výhody půjčky

 • Rychlost

  Žádost o půjčku vyplníte za 2 minuty a ihned se dozvíte její výsledek. Peníze obdržíte na účet do 10 minut.

 • Jasné podmínky

  Planet půjčku poskytuje renomovaná společnost. Podmínky půjčky jsou předem jasně dané a neobsahují žádné skryté poplatky ani kličky.

 • Vysoké procento schválení

  Naše půjčka se vyznačuje vysokým procentem schválených žádostí - až 80% všech vyplněných žádostí je schváleno. Vyzkoušejte ji i Vy.

 • Půjčka pro každého

  O půjčku může zažádat opravdu každý - student, zaměstnanec, nezaměstnaný, podnikatel, důchodce i žena na mateřské dovolené.

 • Bez dokládání příjmů a registru

  Při žádosti o půjčku nemusíte dokládát výši svého příjmu a ani se nemusíte bát nahlížení do registrů dlužníků. Tyto informace využíváme pouze v ojedinělých případech.

 • Žádné papírování - vše online

  Nespornou výhodou Planet půjčky je pohodlnost i rychlost jejího vyřízení. Vše probíhá online bez nutnosti zbytečného popírování a osobního kontaktu.

SMS půjčka bez 1 Kč a bez příjmu

Získejte půjčku, kterou zvládnete vyřídit, ve třech jednoduchých krocích. Vyplňte naši žádost, okamžitě získejte výsledek a očekávejte peníze na vašem účtu. To vše vám nabídne naše SMS půjčka bez 1 Kč a bez příjmu, která může být vyřízena za pouhých 10 minut. Hledáte-li úvěr, který se obejde bez zdlouhavého vyřízení a jakýchkoliv složitostí, je to právě ten náš.

I pro nezaměstnané a problémové klienty

Je jedno, jaká je vaše bonita, finanční minulost, nebo současnost. Naše SMS půjčka bez 1 Kč a bez příjmu je určena skutečně každému, kdo peníze potřebuje. Jste bez práce, nebo nemůžete doložit příjem? U nás to nevadí, protože nás nezajímá. Nezajímají vás ani vaše finanční problémy z minulosti, a tak nenahlížíme do registrů. Též nerozhoduje věk – půjčíme důchodcům i studentům, nebo současný stav – máme půjčky i pro matky na mateřské dovolené.

Zapomeňte na poplatky

Chceme být nejvýhodnějším úvěrem na trhu. A tento slib plníme. U nás neplatíte jakékoliv poplatky předem. Nečeká vás ani jinde běžný korunový ověřovací poplatek. Nemusíte se tak bát složitých postupů s jeho posíláním, ani případného zdržení, se kterým je spojen. U nás nic z toho nehrozí a SMS půjčka bez 1 Kč a bez příjmu je vyřízena ihned po podání žádosti, automaticky a online. Bez složité administrativy, nebo osobních schůzek.

Půjčíme vám zdarma!

S poplatky souvisí i fakt, že vám půjčíme zdarma. Jak na to? Stačí, když si u nás požádáte poprvé. Je jedno, jakou částku z rozmezí 500 – 4 500 Kč si vezmete. Stejně tak je jedno, jakou splatnost z termínů 1 – 30 dní zvolíte. Pokud si žádáte poprvé, je pro vás naše SMS půjčka bez 1 Kč a bez příjmu připravena zcela zdarma – bez úroků a poplatků. Kolik vám přijde na účet, tolik také vrátíte. A na co lze peníze využít? Na cokoliv! Může to být nákup zboží a služeb, stejně jako případné řešení vašich finančních problémů. Nic z toho nemusíte dokládat.

Často kladené otázky

 • Jakým způsobem mohu požádat o půjčku?

  Je to opravdu velice snadné. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku ihned poté se dozvíte výsledek a kontaktuje Vás operátor našeho call centra.

 • Co musím jako zákazník splňovat?

  Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:

  • Věk od 18 do 65 let
  • Žadatel musí být občanem České republiky
  • Žadatel musí mít platný bankovní účet
 • Za jak dlouho po schválení žádosti budu mít peníze na svém účtu?

  Peníze můžete mít na svém bankovním účtu již do 10 minut.

 • Je při schvalování půjčky prověřován registr dlužníků?

  Není. Půjčku můžete bez problému získat i v případě zápisu v některém registru dlužníků.

Co o nás řekli klienti

Otakar H., Brno

Využil jsem Planet půjčku již několikrát v minulosti a mohu ji jednoznačně doporučit. Potěšila mě především rychlost a nízké úroky.

Alena R., České Budějovice

Potřeboval jsem si rychle půjčit 4 000 korun a obrátila jsem na Planet půjčku. Přestože jsem se trošku bála, půjčovat si peníze přes internet, vše proběhlo velice korektně a k mé spokojenosti.

Máte další dotazy? Vyplňte nezávaznou žádost a operátoři Vám rádi zodpoví všechny otázky.