SMS půjčka zdarma

VÍCE INFORMACÍ

O půjčku dnes zažádalo již 0 klientů.

Oslovte nás bez obav také Vy!

Půjčka až 4.500 Kč na 30 dní
Rychlé vyřízení ještě dnes
Bezpečná půjčka - férové podmínky
Vysoké procento schválení

Jak požádat o půjčku?

 • 1 Vyplňte žádost

  Vyplňte jednoduchou žádost o půjčku, která vám zabere maximálně 2 minuty.

 • 2 Okamžitý výsledek

  Okamžitě po vyplnění vás kontaktuje operátor call centra a vysvětlí vám detaily.

 • 3 Peníze jsou vaše!

  To je vše! Peníze vám budou zaslány ještě tentýž den a to převodem na účet nebo formou složenky.

Výhody půjčky

 • Rychlost půjčky
  Rychlost

  Žádost o půjčku vyplníte za 2 minuty a ihned se dozvíte její výsledek. Peníze obdržíte na účet do 10 minut.

 • Podmínky půjčky
  Jasné podmínky

  Planet půjčku poskytuje renomovaná společnost. Podmínky půjčky jsou předem jasně dané a neobsahují žádné skryté poplatky ani kličky.

 • Vysoké procento schválení
  Vysoké procento schválení

  Naše půjčka se vyznačuje vysokým procentem schválených žádostí - až 80% všech vyplněných žádostí je schváleno. Vyzkoušejte ji i Vy.

 • Půjčka pro každého
  Půjčka pro každého

  O půjčku může zažádat opravdu každý - student, zaměstnanec, nezaměstnaný, podnikatel, důchodce i žena na mateřské dovolené.

 • Bez dokládání příjmu a bez nahlížení do registru dlužníků
  Bez dokládání příjmů a registru

  Při žádosti o půjčku nemusíte dokládát výši svého příjmu a ani se nemusíte bát nahlížení do registrů dlužníků. Tyto informace využíváme pouze v ojedinělých případech.

 • Žádné papírování - vyřízení půjčky probíhá online
  Žádné papírování - vše online

  Nespornou výhodou Planet půjčky je pohodlnost i rychlost jejího vyřízení. Vše probíhá online bez nutnosti zbytečného popírování a osobního kontaktu.

SMS půjčka první zdarma

Potřebujete půjčit? A logicky hledáte tu nejvýhodnější variantu, která na trhu vůbec existuje? Potom pro vás máme velmi dobrou zprávu, jelikož tu nejvýhodnější půjčku najdete u nás. Stačí vyplnit krátkou a jednoduchou žádost, a je vaše. To totiž nabídne naše SMS půjčka na účet první zdarma. To znamená, že přesně tolik, kolik si půjčíte, také vrátíte. Půjčku s nulovým úrokem vám tedy dá jenom málokdo, a tak právě u nás máte šanci ji za výhodných podmínek získat. A je na vás, zda vám postačí částka 500 Kč, nebo potřebujete 4 500 Kč, což je maximum v rámci této akce, které si u nás lze půjčit. Spolu s částkou si zvolíte také termín splatnosti, který může být až jeden měsíc. A poté už není nic snadnějšího, než žádost odeslat a už jenom počkat na samotné schválení peněz.

Schválení proběhne ještě dnes

Není to ale pouze výhoda v tom, že nezaplatíte ani o korunu navíc. Pokud totiž prostřednictvím našeho formuláře zažádáte, získáte i další výhodu, a to takovou, že je SMS půjčka na účet první zdarma vyřízena ještě dnes. A to hned ze dvou důvodů. Tím prvním je propracovaný schvalovací proces, a tím druhým je to, že vás nijak neprověřujeme. Nepotřebujeme od vás potvrzení o příjmu, a stejně tak nepotřebujeme ani nahlížet do registru. Pokud bydlíte v ČR a máte věk mezi 18 – 65 lety, může být půjčka vaše. To vše totiž stačí k tomu, jak vyřešit svou finanční situaci. Tak neváhejte a také si o peníze požádejte.

Peníze lze použít na cokoliv chcete

A jakmile vám částka přijde, již si s ní lze dělat cokoliv budete chtít. Ať už za ně koupíte vybavení domácnosti, nebo jídlo, či zaplatíte složenky, nikomu nemusíte účel sdělovat. A jakmile přijde termín splatnosti, je třeba, aby byla SMS půjčka na účet první zdarma vrácena. A to přesně v takové výši, o kterou jste žádali a která vám přišla na účet. Zkrátka výhodnější nabídku, než je právě nulový úvěr, vám nikdo nedá.

Často kladené otázky

 • Jakým způsobem mohu požádat o půjčku?

  Je to opravdu velice snadné. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku ihned poté se dozvíte výsledek a kontaktuje Vás operátor našeho call centra.

 • Co musím jako zákazník splňovat?

  Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:

  • Věk od 18 do 65 let
  • Žadatel musí být občanem České republiky
  • Žadatel musí mít platný bankovní účet
 • Za jak dlouho po schválení žádosti budu mít peníze na svém účtu?

  Peníze můžete mít na svém bankovním účtu již do 10 minut.

 • Je při schvalování půjčky prověřován registr dlužníků?

  Není. Půjčku můžete bez problému získat i v případě zápisu v některém registru dlužníků.

 • Opravdu získám první půjčku zdarma?

  Ano, pokud splníte naše jednoduché požadavky, získáte první půjčku zcela zdarma. Nezaplatíte tak ani korunu na úrocích. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku.

Co o nás řekli klienti

Otakar H., Brno

Využil jsem Planet půjčku již několikrát v minulosti a mohu ji jednoznačně doporučit. Potěšila mě především rychlost a nízké úroky.

Alena R., České Budějovice

Potřeboval jsem si rychle půjčit 4 000 korun a obrátila jsem na Planet půjčku. Přestože jsem se trošku bála, půjčovat si peníze přes internet, vše proběhlo velice korektně a k mé spokojenosti.

Máte další dotazy? Vyplňte nezávaznou žádost a operátoři Vám rádi zodpoví všechny otázky.