Půjčka domů do 5 minut

Jak požádat o půjčku?

 • 1 Vyplňte žádost

  Vyplňte jednoduchou žádost o půjčku, která vám zabere maximálně 2 minuty.

 • 2 Okamžitý výsledek

  Okamžitě po vyplnění vás kontaktuje operátor call centra a vysvětlí vám detaily.

 • 3 Peníze jsou vaše!

  To je vše! Peníze vám budou zaslány ještě tentýž den a to převodem na účet nebo formou složenky.

Výhody půjčky

 • Rychlost

  Žádost o půjčku vyplníte za 2 minuty a ihned se dozvíte její výsledek. Peníze obdržíte na účet do 10 minut.

 • Jasné podmínky

  Planet půjčku poskytuje renomovaná společnost. Podmínky půjčky jsou předem jasně dané a neobsahují žádné skryté poplatky ani kličky.

 • Vysoké procento schválení

  Naše půjčka se vyznačuje vysokým procentem schválených žádostí - až 80% všech vyplněných žádostí je schváleno. Vyzkoušejte ji i Vy.

 • Půjčka pro každého

  O půjčku může zažádat opravdu každý - student, zaměstnanec, nezaměstnaný, podnikatel, důchodce i žena na mateřské dovolené.

 • Bez dokládání příjmů a registru

  Při žádosti o půjčku nemusíte dokládát výši svého příjmu a ani se nemusíte bát nahlížení do registrů dlužníků. Tyto informace využíváme pouze v ojedinělých případech.

 • Žádné papírování - vše online

  Nespornou výhodou Planet půjčky je pohodlnost i rychlost jejího vyřízení. Vše probíhá online bez nutnosti zbytečného popírování a osobního kontaktu.

Půjčka domů do 5 minut

Spěcháte na peníze a potřebujete je opravdu nutně a co nejrychleji? I taková situace může nastat. Objeví se nečekaný výdaj s okamžitou splatností a vy zrovna nemáte dostatek peněz na účtu. Co teď, Někdo by bezmocně a nešťastně lomil rukama, vy se obraťte na nás. Nabízíme vám totiž rychlou půjčku. Když si ji u nás sjednáte, získáte prostředky doslova během pěti minut. Nevěříte? Ale ano, ukážeme vám, že to opravdu jde.

Půjčení peněz je otázkou několika kliknutí

Celý proces půjčování probíhá v našem podání velice rychle. Zvolíte si, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Vyplníte velice jednoduchý formulář se jménem, telefonem a emailem a odešlete ho. Kdybyste si teď, po jeho odkliknutí zapnuli stopky a začali počítat, zjistíte, že skutečně uplyne pouhých pět minut a můžete mít požadované peníze na svém účtu. Jak je to možné? Zeptejte se nás a odpovíme vám. Je to velice jednoduché. Okamžitě po té, kdy formulář odešlete, získáte výsledek svého snažení, tedy zda vám bude půjčka schválena. Jakmile se dozvíte kladnou zprávu, zkontaktuje vás náš operátor. Dozvíte se, jak vše probíhá a budou vám obratem odeslány peníze. Už do pěti minut se potom může změnit nula na vašem účtu v příjemnou sumu.

Rychlost je naší bezkonkurenční výhodou

Kroutíte hlavou nad tím, jak můžeme být tak rychlí? Máme účty u všech důležitých bank a tedy i u té vaší. Proto je pro nás odeslání bankovního příkazu otázkou jednoho kliknutí myši. Právě díky více účtům převádíme peníze na váš účet v rámci jedné banky, a proto jde o tak rychlou operaci. Díky tomu nabízíme bezkonkurenční rychlost proti jiným poskytovatelům půjček. Navíc máme i naprosto jasné a férové podmínky. Nenahlížíme do registrů. Půjčíme skutečně každému. Nepotřebujeme žádné papírování. Požádejte si u nás o rychlou půjčku do 5 minut domů, ať si můžete ještě dnes na vlastní kůži vyzkoušet její výhody.

Často kladené otázky

 • Jakým způsobem mohu požádat o půjčku?

  Je to opravdu velice snadné. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku ihned poté se dozvíte výsledek a kontaktuje Vás operátor našeho call centra.

 • Co musím jako zákazník splňovat?

  Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:

  • Věk od 18 do 65 let
  • Žadatel musí být občanem České republiky
  • Žadatel musí mít platný bankovní účet
 • Za jak dlouho po schválení žádosti budu mít peníze na svém účtu?

  Peníze můžete mít na svém bankovním účtu již do 10 minut.

 • Je při schvalování půjčky prověřován registr dlužníků?

  Není. Půjčku můžete bez problému získat i v případě zápisu v některém registru dlužníků.

Co o nás řekli klienti

Otakar H., Brno

Využil jsem Planet půjčku již několikrát v minulosti a mohu ji jednoznačně doporučit. Potěšila mě především rychlost a nízké úroky.

Alena R., České Budějovice

Potřeboval jsem si rychle půjčit 4 000 korun a obrátila jsem na Planet půjčku. Přestože jsem se trošku bála, půjčovat si peníze přes internet, vše proběhlo velice korektně a k mé spokojenosti.

Máte další dotazy? Vyplňte nezávaznou žádost a operátoři Vám rádi zodpoví všechny otázky.