Krátkodobá půjčka ihned

NEZÁVAZNÁ ONLINE ŽÁDOST

O půjčku dnes zažádalo již 58 klientů.

Oslovte nás bez obav také Vy!

Půjčka až 4.500 Kč na 30 dní
Rychlé vyřízení ještě dnes
Bezpečná půjčka - férové podmínky
Vysoké procento schválení

Jak požádat o půjčku?

 • 1 Vyplňte žádost

  Vyplňte jednoduchou žádost o půjčku, která vám zabere maximálně 2 minuty.

 • 2 Okamžitý výsledek

  Okamžitě po vyplnění se dozvíte výsledek žádosti a ihned vás kontaktuje operátor našeho call centra.

 • 3 Peníze jsou vaše!

  To je vše! Peníze vám budou zaslány ještě tentýž den a to převodem na účet nebo formou složenky.

Výhody půjčky

 • Rychlost

  Žádost o půjčku vyplníte za 2 minuty a ihned se dozvíte její výsledek. Peníze obdržíte na účet do 10 minut.

 • Jasné podmínky

  Planet půjčku poskytuje renomovaná společnost. Podmínky půjčky jsou předem jasně dané a neobsahují žádné skryté poplatky ani kličky.

 • Vysoké procento schválení

  Naše půjčka se vyznačuje vysokým procentem schválených žádostí - až 80% všech vyplněných žádostí je schváleno. Vyzkoušejte ji i Vy.

 • Půjčka pro každého

  O půjčku může zažádat opravdu každý - student, zaměstnanec, nezaměstnaný, podnikatel, důchodce i žena na mateřské dovolené.

 • Bez dokládání příjmů a registru

  Při žádosti o půjčku nemusíte dokládát výši svého příjmu a ani se nemusíte bát nahlížení do registrů dlužníků. Tyto informace využíváme pouze v ojedinělých případech.

 • Žádné papírování - vše online

  Nespornou výhodou Planet půjčky je pohodlnost i rychlost jejího vyřízení. Vše probíhá online bez nutnosti zbytečného popírování a osobního kontaktu.

Krátkodobá půjčka ihned na účet

Hledáte půjčku, kterou nebudete muset splácet několik měsíců, nebo dokonce let? Je tu naše krátkodobá půjčka do 5 000 Kč ihned na účet, která je ideální volbou pro ty, kteří hledají peníze pouze krátkodobě. Je jenom na vás, na co peníze využijete, jelikož námi nabízená krátkodobá půjčka je na cokoliv. Nemusíte dokládat účel použití, stejně jako v něm nejste nijak omezováni. Zkrátka je jenom na vás, za co peníze utratíte. Ať už je to finanční problém, výdaj spojený s vaší domácností, nebo třeba komplikace s vaší výplatou.

Na pár dní, nebo i na měsíc

Že je naše nebankovní půjčka skutečně krátkodobá, to dokazuje i fakt, že si ji můžete vzít třeba i na dobu jednoho jediného dnes. Stejně tak lze zvolit i dobu jednoho měsíce. Jelikož peníze putují ihned na účet, nemusíte se skutečně bát toho, že byste je vraceli dříve, než přijdou. A co když je budete potřebovat déle? U nás žádný problém – jednoduše si termín splatnosti v případě potřeby prodloužíte. I to je velká výhoda pro ty, pro které je sice krátkodobá půjčka řešením, ale termín by potřebovali ještě o něco delší.

Vyberte si, kolik potřebujete

Nejenom, že si u nás můžete vybrat to, na jak dlouho peníze chcete. U nás si můžete vybrat také to, kolik potřebujete. Nabízíme půjčky do 5000 Kč, které začínají už na částce několika stovek korun. Konkrétně je to suma 500 Kč, která je pro vás jako startovní. Jednoduše si vyberete, kolik vám bude vyhovovat a poté už je nezbytným krokem jenom to, že si o peníze požádáte. Jak? Samozřejmě jednoduše, rychle a online.

Samotné vyřízení naší žádosti netrvá déle, než pár minut. Garantujeme vyřízení již do deseti minut od odeslání vaší žádosti. Navíc není třeba nikam chodit, jelikož vše společně zvládneme online, z pohodlí vašeho domova. To je ale jenom zlomek našich výhod, se kterými vás seznamujeme a které jsou tu určeny také pro vás. Je jich mnohem více a mezi některé patří:

 • Transparentní podmínky
 • Férový přístup ke každému žadateli
 • Možnost získat první půjčku zcela zdarma
 • Vše bez papírování a jakékoliv složité administrativy

Jsme tu pro každého

Uvažujete o tom, že by byla Krátkodobá půjčka do 5 000 Kč ihned na účet ideální volbou i pro vás? Věřte, že i vy můžete patřit do skupiny našich žadatelů. Naší prioritou je nabídnout peníze pro všechny. Nemusíte být nutně zaměstnanec nebo podnikatel. My dokážeme půjčit studentům, důchodcům, matkám na mateřské. Naši klientelu však mohou tvořit i lidé nezaměstnaní, nebo osoby v bankovních nebo nebankovních registrech. Jelikož nevyžadujeme příjem, ano kontroly vaší finanční minulosti, jsou dveře k naší unikátní půjčce otevřeny i vám samotným. Přesvědčte se sami. Stačí si jenom vybrat kombinaci částky a termínu splatnosti a požádat si o půjčku, která na našem trhu rozhodně nemá konkurenci.

Často kladené otázky

 • Jakým způsobem mohu požádat o půjčku?

  Je to opravdu velice snadné. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku ihned poté se dozvíte výsledek a kontaktuje Vás operátor našeho call centra.

 • Co musím jako zákazník splňovat?

  Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:

  • Věk od 18 do 65 let
  • Žadatel musí být občanem České republiky
  • Žadatel musí mít platný bankovní účet
 • Za jak dlouho po schválení žádosti budu mít peníze na svém účtu?

  Peníze můžete mít na svém bankovním účtu již do 10 minut.

 • Je při schvalování půjčky prověřován registr dlužníků?

  Není. Půjčku můžete bez problému získat i v případě zápisu v některém registru dlužníků.

Co o nás řekli klienti

Otakar H., Brno

Využil jsem Planet půjčku již několikrát v minulosti a mohu ji jednoznačně doporučit. Potěšila mě především rychlost a nízké úroky.

Alena R., České Budějovice

Potřeboval jsem si rychle půjčit 4 000 korun a obrátila jsem na Planet půjčku. Přestože jsem se trošku bála, půjčovat si peníze přes internet, vše proběhlo velice korektně a k mé spokojenosti.

Máte další dotazy? Vyplňte nezávaznou žádost a operátoři Vám rádi zodpoví všechny otázky.