Nejvýhodnější půjčka

VÍCE INFORMACÍ

O půjčku dnes zažádalo již 0 klientů.

Oslovte nás bez obav také Vy!

Půjčka až 4.500 Kč na 30 dní
Rychlé vyřízení ještě dnes
Bezpečná půjčka - férové podmínky
Vysoké procento schválení

Jak požádat o půjčku?

 • 1 Vyplňte žádost

  Vyplňte jednoduchou žádost o půjčku, která vám zabere maximálně 2 minuty.

 • 2 Okamžitý výsledek

  Okamžitě po vyplnění se dozvíte výsledek žádosti a ihned vás kontaktuje operátor našeho call centra.

 • 3 Peníze jsou vaše!

  To je vše! Peníze vám budou zaslány ještě tentýž den a to převodem na účet nebo formou složenky.

Výhody půjčky

 • Rychlost půjčky
  Rychlost

  Žádost o půjčku vyplníte za 2 minuty a ihned se dozvíte její výsledek. Peníze obdržíte na účet do 10 minut.

 • Podmínky půjčky
  Jasné podmínky

  Planet půjčku poskytuje renomovaná společnost. Podmínky půjčky jsou předem jasně dané a neobsahují žádné skryté poplatky ani kličky.

 • Vysoké procento schválení
  Vysoké procento schválení

  Naše půjčka se vyznačuje vysokým procentem schválených žádostí - až 80% všech vyplněných žádostí je schváleno. Vyzkoušejte ji i Vy.

 • Půjčka pro každého
  Půjčka pro každého

  O půjčku může zažádat opravdu každý - student, zaměstnanec, nezaměstnaný, podnikatel, důchodce i žena na mateřské dovolené.

 • Bez dokládání příjmu a bez nahlížení do registru dlužníků
  Bez dokládání příjmů a registru

  Při žádosti o půjčku nemusíte dokládát výši svého příjmu a ani se nemusíte bát nahlížení do registrů dlužníků. Tyto informace využíváme pouze v ojedinělých případech.

 • Žádné papírování - vyřízení půjčky probíhá online
  Žádné papírování - vše online

  Nespornou výhodou Planet půjčky je pohodlnost i rychlost jejího vyřízení. Vše probíhá online bez nutnosti zbytečného popírování a osobního kontaktu.

Nejvýhodnější a nejlevnější nebankovní půjčka

Peněz na rozdávání má v dnešní době skutečně jen málokdo. Drtivá většina lidí musí stát nohama pevně na zemi, a co se financí týče, nemohou si příliš vyskakovat. Dostanou-li se do finanční tísně, pomoc nabízí snadno dostupné nebankovní půjčky. Jednou z podmínek je vlastnictví bankovního účtu, který ale nemá každý. A kdo jej nemá, ten půjčku nedostane. Naštěstí je tu naše půjčka na složenku, která vám přijde domů poštou!

Odlišujeme se od ostatních půjček

Kdo se někdy zajímal o nebankovní půjčky, našel jich více než pestré množství. Je pravda, že poskytovatelů nebankovních produktů je jako máku. Jedno ale mají společné – vyžadují bankovní účet, ze kterého jim ve většině případů musíte odeslat registrační poplatek. Co ale dělat v případě, kdy účet nemáte, ale přesto potřebujete pomoc? Pak jsme tu my a naše nejvýhodnější a nejlevnější půjčka! Nevyžadujeme pouze účet a peníze vám v případě kladného vyřízení vaší žádosti odešleme formou složenky přímo do vaší schránky!

Nabízíme výhody i férové jednání

Podmínky naší online půjčky jsou férové a snadno dostupné. Není se proto čemu divit, že jsme se právem zařadili mezi nejspolehlivější a nejvýhodnější poskytovatele nebankovních půjček na finančním trhu. Se svými klienty jednáme na rovinu a férově – neskrýváme žádné nekalosti! U nás ihned víte, na čem jste. Mezi největší výhody naší půjčky na složenku patří především rychlost – a to nejen rychlost, se kterou vyřídíte žádost, ale i rychlost, se kterou budete informováni o výsledku. Zažádat můžete o částku od 500 do 4500 Kč s dobou splatnosti od 1 do 30 dní. Na stránkách naší rychlé půjčky vyplníte jednoduchou žádost, kterou odešlete ke schválení a počkáte si na výsledek. Ten budete znát již do 10 minut! Bude-li vám půjčka schválena, peníze vám odešleme ještě ten samý den a vy je budete moci použít na výdaje dle vlastních potřeb.

Často kladené otázky

 • Jakým způsobem mohu požádat o půjčku?

  Je to opravdu velice snadné. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku ihned poté se dozvíte výsledek a kontaktuje Vás operátor našeho call centra.

 • Co musím jako zákazník splňovat?

  Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:

  • Věk od 18 do 65 let
  • Žadatel musí být občanem České republiky
  • Žadatel musí mít platný bankovní účet
 • Za jak dlouho po schválení žádosti budu mít peníze na svém účtu?

  Peníze můžete mít na svém bankovním účtu již do 10 minut.

 • Je při schvalování půjčky prověřován registr dlužníků?

  Není. Půjčku můžete bez problému získat i v případě zápisu v některém registru dlužníků.

 • Opravdu získám první půjčku zdarma?

  Ano, pokud splníte naše jednoduché požadavky, získáte první půjčku zcela zdarma. Nezaplatíte tak ani korunu na úrocích. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku.

Co o nás řekli klienti

Otakar H., Brno

Využil jsem Planet půjčku již několikrát v minulosti a mohu ji jednoznačně doporučit. Potěšila mě především rychlost a nízké úroky.

Alena R., České Budějovice

Potřeboval jsem si rychle půjčit 4 000 korun a obrátila jsem na Planet půjčku. Přestože jsem se trošku bála, půjčovat si peníze přes internet, vše proběhlo velice korektně a k mé spokojenosti.

Máte další dotazy? Vyplňte nezávaznou žádost a operátoři Vám rádi zodpoví všechny otázky.