Půjčka 1000 Kč ihned

VÍCE INFORMACÍ

O půjčku dnes zažádalo již 0 klientů.

Oslovte nás bez obav také Vy!

Půjčka až 4.500 Kč na 30 dní
Rychlé vyřízení ještě dnes
Bezpečná půjčka - férové podmínky
Vysoké procento schválení

Jak požádat o půjčku?

 • 1 Vyplňte žádost

  Vyplňte jednoduchou žádost o půjčku, která vám zabere maximálně 2 minuty.

 • 2 Okamžitý výsledek

  Okamžitě po vyplnění vás kontaktuje operátor call centra a vysvětlí vám detaily.

 • 3 Peníze jsou vaše!

  To je vše! Peníze vám budou zaslány ještě tentýž den a to převodem na účet nebo formou složenky.

Výhody půjčky

 • Rychlost

  Žádost o půjčku vyplníte za 2 minuty a ihned se dozvíte její výsledek. Peníze obdržíte na účet do 10 minut.

 • Jasné podmínky

  Planet půjčku poskytuje renomovaná společnost. Podmínky půjčky jsou předem jasně dané a neobsahují žádné skryté poplatky ani kličky.

 • Vysoké procento schválení

  Naše půjčka se vyznačuje vysokým procentem schválených žádostí - až 80% všech vyplněných žádostí je schváleno. Vyzkoušejte ji i Vy.

 • Půjčka pro každého

  O půjčku může zažádat opravdu každý - student, zaměstnanec, nezaměstnaný, podnikatel, důchodce i žena na mateřské dovolené.

 • Bez dokládání příjmů a registru

  Při žádosti o půjčku nemusíte dokládát výši svého příjmu a ani se nemusíte bát nahlížení do registrů dlužníků. Tyto informace využíváme pouze v ojedinělých případech.

 • Žádné papírování - vše online

  Nespornou výhodou Planet půjčky je pohodlnost i rychlost jejího vyřízení. Vše probíhá online bez nutnosti zbytečného popírování a osobního kontaktu.

Půjčka 1000 Kč ihned na účet

Potřebujete finance na uhrazení hořící složenky nebo vám schází pouhých 1000 Kč na nákup vybraného zboží, o které byste neradi přišli? Pak věřte, že cesta k penězům je mnohem jednodušší, než se na první pohled zdá! Ať už potřebujete finance na cokoli, spolehněte se na naší online půjčku, která vás v případě potřeby nenechá ve štychu.

Žádné skryté poplatky – sázíme na férové jednání!

Naše půjčka 1000 Kč je férová a neskrývá před vámi žádné skryté poplatky ani podmínky pod čarou. Snažíme se s lidmi jednat na rovinu, proto u nás ihned víte, na čem jste. Ne nadarmo jsme se zařadili mezi nejspolehlivější poskytovatele nebankovních půjček. Na stránkách půjčky si pomocí posuvníků nastavíte požadovanou částku a rovněž vás necháme dle vašich potřeb a možností nastavit si délku splatnosti. Tu můžete volit od 1 do 30 dní – zkrátka podle vaší životní situace a skutečnosti, za jak dlouho budete schopni svůj závazek splatit. Následně vyplníte pár potřebných údajů a žádost odešlete ke schválení. Na výsledek vás nenecháme čekat dlouho a zpravidla se o rozhodnutí dozvíte již do několika málo minut.

Proč nechodit ke konkurenci?

Ačkoli nejsme jediní poskytovatelé online nebankovních půjček, právem patříme mezi ty nejsolidnější a nejvyhledávanější. Kromě férového jednání vám totiž nabízíme i celou řadu dalších výhod, které rozhodně stojí za pozornost. A co je naší největší předností? V první řadě rychlost, se kterou je celá půjčka sjednávána. Určitě vás potěší i skutečnost, že nemusíte dokládat své příjmy a rovněž se nemusíte bát nahlížení do registrů dlužníků – nás takové věci nezajímají. Pokud se u nás o půjčku 1000 ihned rozhodnete zažádat poprvé, oceníte naši nabídku získat ji zcela zdarma. Za zmínku stojí i nulová administrace, takže žádné papírování, které by vás stálo drahocenný čas!

Často kladené otázky

 • Jakým způsobem mohu požádat o půjčku?

  Je to opravdu velice snadné. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku ihned poté se dozvíte výsledek a kontaktuje Vás operátor našeho call centra.

 • Co musím jako zákazník splňovat?

  Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:

  • Věk od 18 do 65 let
  • Žadatel musí být občanem České republiky
  • Žadatel musí mít platný bankovní účet
 • Za jak dlouho po schválení žádosti budu mít peníze na svém účtu?

  Peníze můžete mít na svém bankovním účtu již do 10 minut.

 • Je při schvalování půjčky prověřován registr dlužníků?

  Není. Půjčku můžete bez problému získat i v případě zápisu v některém registru dlužníků.

Co o nás řekli klienti

Otakar H., Brno

Využil jsem Planet půjčku již několikrát v minulosti a mohu ji jednoznačně doporučit. Potěšila mě především rychlost a nízké úroky.

Alena R., České Budějovice

Potřeboval jsem si rychle půjčit 4 000 korun a obrátila jsem na Planet půjčku. Přestože jsem se trošku bála, půjčovat si peníze přes internet, vše proběhlo velice korektně a k mé spokojenosti.

Máte další dotazy? Vyplňte nezávaznou žádost a operátoři Vám rádi zodpoví všechny otázky.