Půjčka ihned v hotovosti

VÍCE INFORMACÍ

O půjčku dnes zažádalo již 0 klientů.

Oslovte nás bez obav také Vy!

Půjčka až 4.500 Kč na 30 dní
Rychlé vyřízení ještě dnes
Bezpečná půjčka - férové podmínky
Vysoké procento schválení

Jak požádat o půjčku?

 • 1 Vyplňte žádost

  Vyplňte jednoduchou žádost o půjčku, která vám zabere maximálně 2 minuty.

 • 2 Okamžitý výsledek

  Okamžitě po vyplnění vás kontaktuje operátor call centra a vysvětlí vám detaily.

 • 3 Peníze jsou vaše!

  To je vše! Peníze vám budou zaslány ještě tentýž den a to převodem na účet nebo formou složenky.

Výhody půjčky

 • Rychlost

  Žádost o půjčku vyplníte za 2 minuty a ihned se dozvíte její výsledek. Peníze obdržíte na účet do 10 minut.

 • Jasné podmínky

  Planet půjčku poskytuje renomovaná společnost. Podmínky půjčky jsou předem jasně dané a neobsahují žádné skryté poplatky ani kličky.

 • Vysoké procento schválení

  Naše půjčka se vyznačuje vysokým procentem schválených žádostí - až 80% všech vyplněných žádostí je schváleno. Vyzkoušejte ji i Vy.

 • Půjčka pro každého

  O půjčku může zažádat opravdu každý - student, zaměstnanec, nezaměstnaný, podnikatel, důchodce i žena na mateřské dovolené.

 • Bez dokládání příjmů a registru

  Při žádosti o půjčku nemusíte dokládát výši svého příjmu a ani se nemusíte bát nahlížení do registrů dlužníků. Tyto informace využíváme pouze v ojedinělých případech.

 • Žádné papírování - vše online

  Nespornou výhodou Planet půjčky je pohodlnost i rychlost jejího vyřízení. Vše probíhá online bez nutnosti zbytečného popírování a osobního kontaktu.

Půjčka ihned v hotovosti na ruku ještě dnes

Do složité finanční situace se v dnešní drahé době můžete dostat doslova lusknutím prstu. Zatímco v jednu chvíli je vaše svědomí čisté, za pár minut se celá situace otočí a před vámi leží na stole nezaplacené složenky, které rozhodně nepočkají na den, kdy vám na účtu přistane výplata. V takovém případě nemusíte skládat hlavu do dlaní ani myslet na nejhorší. Pomoci vám může naše online půjčka, která vám v nouzi vytrhne trn z paty!

Spolehlivá půjčka ihned pro každého

Za peněžní problémy se nemusíte stydět a rozhodně před nimi nestrkejte hlavu do písku – řešte je s naší pomocí! Půjčka v hotovosti je tu pro každého, kdo se ocitne v tísni a nebude se moci spolehnout na vlastní finanční rezervu. Nehledí na vaší životní situaci, proto o ni můžete zažádat, ať už jste student, maminka na mateřské dovolené, důchodce nebo nezaměstnaný.

Buďte pány svého rozhodnutí

Na stránkách naší půjčky v hotovosti si pomocí posuvníků sami nastavíte výši požadované částky. Zažádat můžete o drobnou půjčku od 500 do 4500 Kč a stejně tak si i dle vlastních potřeb a možností nastavíte dobu splatnosti. Tu můžete volit od 1 dne až do 30 dní – zkrátka jak potřebujete a jak vám to bude nejvíce vyhovovat. Následně stačí vyplnit krátký a přehledný formulář a žádost odeslat. Naše půjčka online vás nenechá čekat – o výsledku budete informováni již do 2 minut!

Žádné osobní schůzky a peníze ještě dnes

Největší výhodou půjčky online není jen její rychlost, ale i skutečnost, že o ni můžete zažádat kdykoli z pohodlí vašeho domova. Odpadá tak nutnost absolvovat osobní schůzku, která je zpravidla plná nervozity. Nemusíte se bát zdlouhavého papírování, složitého ověřování ani podepisování celé řady dokumentů. Celý proces probíhá automaticky online.

Využijte první půjčky zcela zdarma

Našich klientů si vážíme a snažíme se pomoci každému z vás. Proto žádáte-li u nás poprvé, jistě oceníte možnost mít první půjčku zcela zdarma.

Často kladené otázky

 • Jakým způsobem mohu požádat o půjčku?

  Je to opravdu velice snadné. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku ihned poté se dozvíte výsledek a kontaktuje Vás operátor našeho call centra.

 • Co musím jako zákazník splňovat?

  Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:

  • Věk od 18 do 65 let
  • Žadatel musí být občanem České republiky
  • Žadatel musí mít platný bankovní účet
 • Za jak dlouho po schválení žádosti budu mít peníze na svém účtu?

  Peníze můžete mít na svém bankovním účtu již do 10 minut.

 • Je při schvalování půjčky prověřován registr dlužníků?

  Není. Půjčku můžete bez problému získat i v případě zápisu v některém registru dlužníků.

Co o nás řekli klienti

Otakar H., Brno

Využil jsem Planet půjčku již několikrát v minulosti a mohu ji jednoznačně doporučit. Potěšila mě především rychlost a nízké úroky.

Alena R., České Budějovice

Potřeboval jsem si rychle půjčit 4 000 korun a obrátila jsem na Planet půjčku. Přestože jsem se trošku bála, půjčovat si peníze přes internet, vše proběhlo velice korektně a k mé spokojenosti.

Máte další dotazy? Vyplňte nezávaznou žádost a operátoři Vám rádi zodpoví všechny otázky.