Půjčka do 10 minut

VÍCE INFORMACÍ

O půjčku dnes zažádalo již 0 klientů.

Oslovte nás bez obav také Vy!

Půjčka až 4.500 Kč na 30 dní
Rychlé vyřízení ještě dnes
Bezpečná půjčka - férové podmínky
Vysoké procento schválení

Jak požádat o půjčku?

 • 1 Vyplňte žádost

  Vyplňte jednoduchou žádost o půjčku, která vám zabere maximálně 2 minuty.

 • 2 Okamžitý výsledek

  Okamžitě po vyplnění vás kontaktuje operátor call centra a vysvětlí vám detaily.

 • 3 Peníze jsou vaše!

  To je vše! Peníze vám budou zaslány ještě tentýž den a to převodem na účet nebo formou složenky.

Výhody půjčky

 • Rychlost

  Žádost o půjčku vyplníte za 2 minuty a ihned se dozvíte její výsledek. Peníze obdržíte na účet do 10 minut.

 • Jasné podmínky

  Planet půjčku poskytuje renomovaná společnost. Podmínky půjčky jsou předem jasně dané a neobsahují žádné skryté poplatky ani kličky.

 • Vysoké procento schválení

  Naše půjčka se vyznačuje vysokým procentem schválených žádostí - až 80% všech vyplněných žádostí je schváleno. Vyzkoušejte ji i Vy.

 • Půjčka pro každého

  O půjčku může zažádat opravdu každý - student, zaměstnanec, nezaměstnaný, podnikatel, důchodce i žena na mateřské dovolené.

 • Bez dokládání příjmů a registru

  Při žádosti o půjčku nemusíte dokládát výši svého příjmu a ani se nemusíte bát nahlížení do registrů dlužníků. Tyto informace využíváme pouze v ojedinělých případech.

 • Žádné papírování - vše online

  Nespornou výhodou Planet půjčky je pohodlnost i rychlost jejího vyřízení. Vše probíhá online bez nutnosti zbytečného popírování a osobního kontaktu.

Půjčka online do 10 minut

Může to být nečekaný výdaj, špatně stanovený rozpočet, nebo zpoždění ve výplatním termínu. To vše jsou dnes poměrně běžné situace, které souvisí s tím, kdy se dostaneme do finanční tísně. Naštěstí je tu naše půjčka online, která vám může rychle a jednoduše pomoci se samotným řešením daného problému. Jak na to? Stačí vyplnit rychlou a online žádost a peníze jsou vaše. Pokud mluvíme o rychlosti, můžete výt vše vyřízeno do 10 minut. Jenom těžko byste hledali srovnatelně rychlé úvěrový produkt, který vám navíc nabídne tolik výhod. Ale není to jenom rychlost, kterou se pyšníme.

Půjčete si, kolik potřebujete

Víme, že každý z vás může mít problémy různého finančního rázu, který se týká výše peněz, které potřebujete. Proto vám dáváme vybrat z mnoha možných částek. Někomu z vás stačí 500 Kč, jiný vezme raději maximum, které je 4 500 Kč. Stejně tak máte možnost výběru toho, na jak dlouho si peníze berete. Můžete je hned zítra vrátit, nebo nám je poslat i za měsíc. Naše půjčka online vám umožní nakombinovat si vše tak, jak potřebujete právě vy! Vyřešte své problémy právě nyní.

Zůstaňte doma, nebo kdekoliv jinde

Osobní schůzky, složité žádosti a smlouvy, náročné papírování. Nic z toho u nás čekat nemusíte. Jak jsme zmínili, vše je vyřízeno do 10 min, bez jakýchkoliv složitostí. Rádi vám připomínáme, že vše zvládnete z pohodlí domova, bez nutnosti jakékoliv administrativy nebo jakéhokoliv osobního jednání. Naše půjčka online do 10 minut je zkrátka ukázkou toho, že když se chce, může jednoduchý úvěrový produkt existovat. Jak si pochvalují naši žadatelé, mají nás za jednoho z nejjednodušších poskytovatelů půjček, který na trhu je. Hledáte-li to samé, nehledejte dále a požádejte si u nás.

Jsme nejvýhodnější na trhu

Při výběru půjčky hleďte také na úroky, které vám jednotlivé úvěrové společnosti nabídnou. Proč? Jelikož podle nich poznáte, jak je úvěr výhodný. Pokud hledáte tu nejvýhodnější možnost, opět je třeba říci, že je to právě naše půjčka online. Proč? Jelikož vám nabídneme možnost první půjčky zdarma. Řekněte sami, už vám někdo půjčil bez jakýchkoliv úroků nebo poplatků? Potom ne, můžete to jednoduše vyzkoušet právě u nás. A to s jistotou vyřízení do 10 minut. Díky těmto férovým podmínkám máte také jistotu, že nejenom vyřešíte své finanční problémy, ale zároveň si rozhodně nezpůsobíte nové.

Jsme féroví – o tom není pochyb

Našim cílem není klienty jakkoliv obrat nebo na ně vymýšlet finty. Naším cílem je to, aby se k nám díky své spokojenosti vraceli. I proto u nás čekejte jenom transparentnost, férové podmínky a vždy přesné a objektivní informace. Jedině tak budete sami vědět, že naše Půjčka online do 10 minut je tím nejlepším, co úvěrový trh nabídne. Tak neváhejte a vezměte si, kolik potřebujete.

Často kladené otázky

 • Jakým způsobem mohu požádat o půjčku?

  Je to opravdu velice snadné. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku ihned poté se dozvíte výsledek a kontaktuje Vás operátor našeho call centra.

 • Co musím jako zákazník splňovat?

  Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:

  • Věk od 18 do 65 let
  • Žadatel musí být občanem České republiky
  • Žadatel musí mít platný bankovní účet
 • Za jak dlouho po schválení žádosti budu mít peníze na svém účtu?

  Peníze můžete mít na svém bankovním účtu již do 10 minut.

 • Je při schvalování půjčky prověřován registr dlužníků?

  Není. Půjčku můžete bez problému získat i v případě zápisu v některém registru dlužníků.

Co o nás řekli klienti

Otakar H., Brno

Využil jsem Planet půjčku již několikrát v minulosti a mohu ji jednoznačně doporučit. Potěšila mě především rychlost a nízké úroky.

Alena R., České Budějovice

Potřeboval jsem si rychle půjčit 4 000 korun a obrátila jsem na Planet půjčku. Přestože jsem se trošku bála, půjčovat si peníze přes internet, vše proběhlo velice korektně a k mé spokojenosti.

Máte další dotazy? Vyplňte nezávaznou žádost a operátoři Vám rádi zodpoví všechny otázky.