Půjčka pro ženy na MD

VÍCE INFORMACÍ

O půjčku dnes zažádalo již 0 klientů.

Oslovte nás bez obav také Vy!

Půjčka až 4.500 Kč na 30 dní
Rychlé vyřízení ještě dnes
Bezpečná půjčka - férové podmínky
Vysoké procento schválení

Jak požádat o půjčku?

 • 1 Vyplňte žádost

  Vyplňte jednoduchou žádost o půjčku, která vám zabere maximálně 2 minuty.

 • 2 Okamžitý výsledek

  Okamžitě po vyplnění vás kontaktuje operátor call centra a vysvětlí vám detaily.

 • 3 Peníze jsou vaše!

  To je vše! Peníze vám budou zaslány ještě tentýž den a to převodem na účet nebo formou složenky.

Výhody půjčky

 • Rychlost půjčky
  Rychlost

  Žádost o půjčku vyplníte za 2 minuty a ihned se dozvíte její výsledek. Peníze obdržíte na účet do 10 minut.

 • Podmínky půjčky
  Jasné podmínky

  Planet půjčku poskytuje renomovaná společnost. Podmínky půjčky jsou předem jasně dané a neobsahují žádné skryté poplatky ani kličky.

 • Vysoké procento schválení
  Vysoké procento schválení

  Naše půjčka se vyznačuje vysokým procentem schválených žádostí - až 80% všech vyplněných žádostí je schváleno. Vyzkoušejte ji i Vy.

 • Půjčka pro každého
  Půjčka pro každého

  O půjčku může zažádat opravdu každý - student, zaměstnanec, nezaměstnaný, podnikatel, důchodce i žena na mateřské dovolené.

 • Bez dokládání příjmu a bez nahlížení do registru dlužníků
  Bez dokládání příjmů a registru

  Při žádosti o půjčku nemusíte dokládát výši svého příjmu a ani se nemusíte bát nahlížení do registrů dlužníků. Tyto informace využíváme pouze v ojedinělých případech.

 • Žádné papírování - vyřízení půjčky probíhá online
  Žádné papírování - vše online

  Nespornou výhodou Planet půjčky je pohodlnost i rychlost jejího vyřízení. Vše probíhá online bez nutnosti zbytečného popírování a osobního kontaktu.

Půjčka pro ženy na MD

Maminky na mateřské dovolené to nemají po finanční stránce zrovna nejjednodušší. Jakmile nastoupí na mateřskou, nepobírají svůj klasický plat, ale musí se spolehnout na peněžitou podporu od státu. Nejedna maminka by vám potvrdila, že peníze jsou to vzhledem ke všem výdajům směšné a mnohdy to skutečně nestačí. Pokud se však žena na mateřské dostane do finanční tísně, žádná banka jí úvěr neposkytne. Je to i váš případ? Potřebujete pomoc, ale všude před vámi zavírají dveře? Pak se spolehněte na naši půjčku pro ženy na MD, která vás v problémech nenechá!

Půjčka bez skrytých úmyslů

Nebankovních půjček je v dnešní době k dostání nepřeberné množství a vybrat mezi nimi tu nejlepší je mnohdy nadlidský úkol. Není žádným tajemstvím, že mezi nebankovními poskytovateli se najdou i tací, kteří myslí především na svoje dobro a chtějí vydělat na vaší složité životní situaci. U nás se ničeho podobného bát nemusíte. Naše půjčka je férové a my jsme se právem zařadili mezi nejspolehlivější poskytovatele na nebankovním trhu. U nás ihned víte, co můžete očekávat. Nepřipravujeme na vás žádné nekalosti, které by nám byly ku prospěchu – naše online půjčka má jasně daná pravidla a podmínky, se kterými se můžete seznámit ještě před sjednáním úvěru.

Žádost vyplníte i s dítětem na klíně

Předností naší půjčky pro ženy na MD je možnost sjednat úvěr z pohodlí vašeho domova. Určitě oceníte, že nemusíte nikam chodit a hledat tak hlídání pro vaše dítě. Osobní schůzky jsou často velmi zdlouhavé a mnohdy s poradcem strávíte i více jak hodinu. Naše online půjčka probíhá online a je velice rychlá. Vyplníte jednoduchou žádost, kterou společně s výší částky a délkou splatnosti odešlete ke schválení. Výsledek budete znát již během 10 minut a v případě schválení vám peníze odešleme ještě tentýž den.

Často kladené otázky

 • Jakým způsobem mohu požádat o půjčku?

  Je to opravdu velice snadné. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku ihned poté se dozvíte výsledek a kontaktuje Vás operátor našeho call centra.

 • Co musím jako zákazník splňovat?

  Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:

  • Věk od 18 do 65 let
  • Žadatel musí být občanem České republiky
  • Žadatel musí mít platný bankovní účet
 • Za jak dlouho po schválení žádosti budu mít peníze na svém účtu?

  Peníze můžete mít na svém bankovním účtu již do 10 minut.

 • Je při schvalování půjčky prověřován registr dlužníků?

  Není. Půjčku můžete bez problému získat i v případě zápisu v některém registru dlužníků.

 • Opravdu získám první půjčku zdarma?

  Ano, pokud splníte naše jednoduché požadavky, získáte první půjčku zcela zdarma. Nezaplatíte tak ani korunu na úrocích. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku.

Co o nás řekli klienti

Otakar H., Brno

Využil jsem Planet půjčku již několikrát v minulosti a mohu ji jednoznačně doporučit. Potěšila mě především rychlost a nízké úroky.

Alena R., České Budějovice

Potřeboval jsem si rychle půjčit 4 000 korun a obrátila jsem na Planet půjčku. Přestože jsem se trošku bála, půjčovat si peníze přes internet, vše proběhlo velice korektně a k mé spokojenosti.

Máte další dotazy? Vyplňte nezávaznou žádost a operátoři Vám rádi zodpoví všechny otázky.