Půjčka ve zkušební době

Jak požádat o půjčku?

 • 1 Vyplňte žádost

  Vyplňte jednoduchou žádost o půjčku, která vám zabere maximálně 2 minuty.

 • 2 Okamžitý výsledek

  Okamžitě po vyplnění vás kontaktuje operátor call centra a vysvětlí vám detaily.

 • 3 Peníze jsou vaše!

  To je vše! Peníze vám budou zaslány ještě tentýž den a to převodem na účet nebo formou složenky.

Výhody půjčky

 • Rychlost půjčky
  Rychlost

  Žádost o půjčku vyplníte za 2 minuty a ihned se dozvíte její výsledek. Peníze obdržíte na účet do 10 minut.

 • Podmínky půjčky
  Jasné podmínky

  Planet půjčku poskytuje renomovaná společnost. Podmínky půjčky jsou předem jasně dané a neobsahují žádné skryté poplatky ani kličky.

 • Vysoké procento schválení
  Vysoké procento schválení

  Naše půjčka se vyznačuje vysokým procentem schválených žádostí - až 80% všech vyplněných žádostí je schváleno. Vyzkoušejte ji i Vy.

 • Půjčka pro každého
  Půjčka pro každého

  O půjčku může zažádat opravdu každý - student, zaměstnanec, nezaměstnaný, podnikatel, důchodce i žena na mateřské dovolené.

 • Bez dokládání příjmu a bez nahlížení do registru dlužníků
  Bez dokládání příjmů a registru

  Při žádosti o půjčku nemusíte dokládát výši svého příjmu a ani se nemusíte bát nahlížení do registrů dlužníků. Tyto informace využíváme pouze v ojedinělých případech.

 • Žádné papírování - vyřízení půjčky probíhá online
  Žádné papírování - vše online

  Nespornou výhodou Planet půjčky je pohodlnost i rychlost jejího vyřízení. Vše probíhá online bez nutnosti zbytečného popírování a osobního kontaktu.

Půjčka ve zkušební době

Půjčky již dokázaly pomoci celé řadě lidí, kteří se na ně obrátili ve chvíli největší potřeby. Možná i vám by se hodila jistá finanční pomoc – tak nad čím váháte? Dostupných půjček je dnes celá řada a v rámci konkurenčního boje se jedna před druhou snaží ukázat v tom nejlepším světle. Jestliže si ale nejste jistí a nechcete žádat o produkt zbytečně, spolehněte se na naší rychlou půjčku.

Půjčka pro každého

Jak je známo, bankovní půjčky si své klienty velmi pečlivě vybírají. Nejenže musí splnit celou řadu podmínek, ale navíc se musí projevit jako bonitní – tedy schopní splácet. To se bohužel nepovede každému. Vliv na to může mít cokoli – nízký příjem, nestabilní zaměstnání nebo například skutečnost, že se žadatel nachází ještě ve zkušební době. Na to si naše online půjčka nehraje a snaží se pomoci skutečně každému, kdo pomoc potřebuje. Proto se nebojte o půjčku zažádat i ve chvíli, kdy budete v novém zaměstnání. Nemáme předsudky a nevadí nám, že jste ještě nedostali smlouvu na dobu neurčitou. Splníte-li pár jednoduchých podmínek, nebude nic stát v cestě schválení vaší žádosti o naší rychlou půjčku ve zkušební době.

Půjčka na cokoli

Dobrou zprávou je, že vás naše půjčka neomezuje v tom, na co získané finance použijete. Nikdo se nebude ptát a vy nebudete nuceni dokazovat, kam jste peníze investovali. Půjčíme vám částku v rozmezí od 500 do 4500 Kč s dobou splatnosti od 1 do 30 dní. Výši částky i dobu splatnosti si sami nastavíte na stránkách naší půjčky dle vlastních potřeb a možností. Následně ještě vyplníte pár potřebných údajů a celou žádost odešlete ke schválení. A to je vše. Poté již stačí počkat na výsledek, o kterém vás informujeme již do 10 minut od odeslání žádosti. V případě schválení vám peníze odešleme ještě ten samý den – a to buď na účet nebo prostřednictvím složenky.

Často kladené otázky

 • Jakým způsobem mohu požádat o půjčku?

  Je to opravdu velice snadné. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku ihned poté se dozvíte výsledek a kontaktuje Vás operátor našeho call centra.

 • Co musím jako zákazník splňovat?

  Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:

  • Věk od 18 do 65 let
  • Žadatel musí být občanem České republiky
  • Žadatel musí mít platný bankovní účet
 • Za jak dlouho po schválení žádosti budu mít peníze na svém účtu?

  Peníze můžete mít na svém bankovním účtu již do 10 minut.

 • Je při schvalování půjčky prověřován registr dlužníků?

  Není. Půjčku můžete bez problému získat i v případě zápisu v některém registru dlužníků.

 • Opravdu získám první půjčku zdarma?

  Ano, pokud splníte naše jednoduché požadavky, získáte první půjčku zcela zdarma. Nezaplatíte tak ani korunu na úrocích. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku.

Co o nás řekli klienti

Otakar H., Brno

Využil jsem Planet půjčku již několikrát v minulosti a mohu ji jednoznačně doporučit. Potěšila mě především rychlost a nízké úroky.

Alena R., České Budějovice

Potřeboval jsem si rychle půjčit 4 000 korun a obrátila jsem na Planet půjčku. Přestože jsem se trošku bála, půjčovat si peníze přes internet, vše proběhlo velice korektně a k mé spokojenosti.

Máte další dotazy? Vyplňte nezávaznou žádost a operátoři Vám rádi zodpoví všechny otázky.