SMS půjčka ihned každému

VÍCE INFORMACÍ

O půjčku dnes zažádalo již 0 klientů.

Oslovte nás bez obav také Vy!

Půjčka až 4.500 Kč na 30 dní
Rychlé vyřízení ještě dnes
Bezpečná půjčka - férové podmínky
Vysoké procento schválení

Jak požádat o půjčku?

 • 1 Vyplňte žádost

  Vyplňte jednoduchou žádost o půjčku, která vám zabere maximálně 2 minuty.

 • 2 Okamžitý výsledek

  Okamžitě po vyplnění vás kontaktuje operátor call centra a vysvětlí vám detaily.

 • 3 Peníze jsou vaše!

  To je vše! Peníze vám budou zaslány ještě tentýž den a to převodem na účet nebo formou složenky.

Výhody půjčky

 • Rychlost

  Žádost o půjčku vyplníte za 2 minuty a ihned se dozvíte její výsledek. Peníze obdržíte na účet do 10 minut.

 • Jasné podmínky

  Planet půjčku poskytuje renomovaná společnost. Podmínky půjčky jsou předem jasně dané a neobsahují žádné skryté poplatky ani kličky.

 • Vysoké procento schválení

  Naše půjčka se vyznačuje vysokým procentem schválených žádostí - až 80% všech vyplněných žádostí je schváleno. Vyzkoušejte ji i Vy.

 • Půjčka pro každého

  O půjčku může zažádat opravdu každý - student, zaměstnanec, nezaměstnaný, podnikatel, důchodce i žena na mateřské dovolené.

 • Bez dokládání příjmů a registru

  Při žádosti o půjčku nemusíte dokládát výši svého příjmu a ani se nemusíte bát nahlížení do registrů dlužníků. Tyto informace využíváme pouze v ojedinělých případech.

 • Žádné papírování - vše online

  Nespornou výhodou Planet půjčky je pohodlnost i rychlost jejího vyřízení. Vše probíhá online bez nutnosti zbytečného popírování a osobního kontaktu.

SMS půjčka ihned úplně každému i o víkendu

Máte zájem o půjčku, která bude jednoduchá, rychlé a férová? Naše SMS půjčka ihned úplně každému je ideální volbou i pro vás. Navíc bez nutnosti bát se jakýchkoliv složitých, nebo zdlouhavých žádostí. Stačí vyplnit krátký formulář, který vám nezabere delší čas, než jsou 2 minuty. To vše z pohodlí domova, nebo odkudkoliv.

Nezajímá nás příjem, bonita, ani minulost - půjčka pro každého

Naše půjčka je zde proto, aby pomáhala. A aby pomáhala skutečně každému. Je jedno, jaká je vaše finanční minulost a zda jste v registrech. My do nich nenahlížíme. Stejně tak po vás nechceme ani doložit příjem. Snadno tak půjčíme i lidem bez práce. Mezi naše klienty, pro které je SMS půjčka ihned úplně každému určena, se řadí také důchodci, matky na MD, studenti a každý, kdo chce peníze bez zbytečných formalit.

Za 10 minut jsou peníze u vás

Co znamená bez zbytečných formalit? Jistota v tom, že se vyřízení obejde bez osobních schůzek, stejně jako se obejde i bez nutnosti jakéhokoliv papírování. Schválení proběhne automaticky online. Stačí 10 minut a peníze odcházejí na váš bankovní účet. Bez prodlev a zbytečné administrativy. Přesvědčte se sami, že jsme nejrychlejší volbou na současném trhu.

Půjčíme vám na cokoliv

Potřebujete peníze na řešení svých dluhů? Či si chcete cokoliv koupit? Nám je jedno, na co konkrétně budete peníze využívat. Naše SMS půjčka ihned úplně každému je neúčelová a tak je jenom na vás, jak se sumou naložíte. Je také jenom na vás, kolik si vezmete. Máme k dispozici částky od 500 do 4 500 Kč na dobu až třiceti dní.

Získejte půjčku zdarma

Hledáte i úvěr, který bude výhodný? Je to ten náš. Stačí si požádat úplně poprvé a dostanete ho od nás zdarma. Nezaplatíte navíc ani korunu, jelikož úrok bude nulový, stejně jako se obejdeme bez jakýchkoliv poplatků. A vyřízení? Stejné, jako ve všech ostatních případech – rychlé a jednoduché.

Často kladené otázky

 • Jakým způsobem mohu požádat o půjčku?

  Je to opravdu velice snadné. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku ihned poté se dozvíte výsledek a kontaktuje Vás operátor našeho call centra.

 • Co musím jako zákazník splňovat?

  Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:

  • Věk od 18 do 65 let
  • Žadatel musí být občanem České republiky
  • Žadatel musí mít platný bankovní účet
 • Za jak dlouho po schválení žádosti budu mít peníze na svém účtu?

  Peníze můžete mít na svém bankovním účtu již do 10 minut.

 • Je při schvalování půjčky prověřován registr dlužníků?

  Není. Půjčku můžete bez problému získat i v případě zápisu v některém registru dlužníků.

Co o nás řekli klienti

Otakar H., Brno

Využil jsem Planet půjčku již několikrát v minulosti a mohu ji jednoznačně doporučit. Potěšila mě především rychlost a nízké úroky.

Alena R., České Budějovice

Potřeboval jsem si rychle půjčit 4 000 korun a obrátila jsem na Planet půjčku. Přestože jsem se trošku bála, půjčovat si peníze přes internet, vše proběhlo velice korektně a k mé spokojenosti.

Máte další dotazy? Vyplňte nezávaznou žádost a operátoři Vám rádi zodpoví všechny otázky.