Rychlá půjčka

Jak požádat o půjčku?

 • 1 Vyplňte žádost

  Vyplňte jednoduchou žádost o půjčku, která vám zabere maximálně 2 minuty.

 • 2 Okamžitý výsledek

  Okamžitě po vyplnění vás kontaktuje operátor call centra a vysvětlí vám detaily.

 • 3 Peníze jsou vaše!

  To je vše! Peníze vám budou zaslány ještě tentýž den a to převodem na účet nebo formou složenky.

Výhody půjčky

 • Rychlost půjčky
  Rychlost

  Žádost o půjčku vyplníte za 2 minuty a ihned se dozvíte její výsledek. Peníze obdržíte na účet do 10 minut.

 • Podmínky půjčky
  Jasné podmínky

  Planet půjčku poskytuje renomovaná společnost. Podmínky půjčky jsou předem jasně dané a neobsahují žádné skryté poplatky ani kličky.

 • Vysoké procento schválení
  Vysoké procento schválení

  Naše půjčka se vyznačuje vysokým procentem schválených žádostí - až 80% všech vyplněných žádostí je schváleno. Vyzkoušejte ji i Vy.

 • Půjčka pro každého
  Půjčka pro každého

  O půjčku může zažádat opravdu každý - student, zaměstnanec, nezaměstnaný, podnikatel, důchodce i žena na mateřské dovolené.

 • Bez dokládání příjmu a bez nahlížení do registru dlužníků
  Bez dokládání příjmů a registru

  Při žádosti o půjčku nemusíte dokládát výši svého příjmu a ani se nemusíte bát nahlížení do registrů dlužníků. Tyto informace využíváme pouze v ojedinělých případech.

 • Žádné papírování - vyřízení půjčky probíhá online
  Žádné papírování - vše online

  Nespornou výhodou Planet půjčky je pohodlnost i rychlost jejího vyřízení. Vše probíhá online bez nutnosti zbytečného popírování a osobního kontaktu.

Rychlá internetová půjčka bez poplatku

Získat v dnešní době půjčku skutečně není nic složitého. Finanční trh je doslova zaplaven nejrůznějšími nabídkami, které lákají výhodami či podmínkami pro jejich sjednání. Najít mezi nimi spolehlivou finanční pomoc už je trochu tvrdší oříšek. Mezi poskytovateli se najdou i tací, kteří myslí jen na své zisky a snaží se vytěžit z vašeho momentálního neštěstí. Jestliže potřebujete peněžitou pomoc a nechcete se spálit, pomůže vám naše rychlá internetová půjčka bez poplatku.

Žádné skryté poplatky – jen férové jednání!

Předností naší rychlé internetové půjčky je snaha pomoci co možná nejvíce lidem bez ohledu na jejich životní situaci. Zatímco půjčky poskytované bankovními společnosti sází na bonitu svých žadatelů, u nás si na nic takového nehrajeme. Půjčujeme jak maminkám na mateřské dovolené, tak i studentům na školách či nezaměstnaným, kteří zrovna zůstali bez příjmu. Vzhledem k tomu, že patříme mezi nejspolehlivější poskytovatele nebankovních půjček, se nemusíte bát skrytých poplatků ani podmínek napsaných pod čarou. Budete-li chtít zažádat o naši online půjčku, nebudete muset platit žádný poplatek předem – jednoduše vyplníte stručnou a přehlednou žádost, kterou naleznete na internetových stránkách a tu odešlete ke schválení.

Co vám můžeme nabídnout?

Uvědomujeme si, že jakmile někdo potřebuje finance, potřebuje je zpravidla co nejrychleji. U nás sázíme na rychlost – a to jak rychlost vyřízení vaší žádosti, tak i rychlost, se kterou vám odešleme peníze. Půjčit si u nás můžete částku v rozmezí od 500 do 4500 Kč s dobou splatnosti od 1 do 30 dní. Délku splatnosti si volíte sami dle vlastních potřeb a možností. Žádost probíhá online – vyplníte základní údaje a zbytek necháte na nás. Vyřízení proběhne do 10 minut a v případě schválení vám peníze odešleme ještě týž den. Můžete si vybrat, zda peníze chcete odeslat na bankovní účet nebo klasikou peněžní poukázkou.

Často kladené otázky

 • Jakým způsobem mohu požádat o půjčku?

  Je to opravdu velice snadné. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku ihned poté se dozvíte výsledek a kontaktuje Vás operátor našeho call centra.

 • Co musím jako zákazník splňovat?

  Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:

  • Věk od 18 do 65 let
  • Žadatel musí být občanem České republiky
  • Žadatel musí mít platný bankovní účet
 • Za jak dlouho po schválení žádosti budu mít peníze na svém účtu?

  Peníze můžete mít na svém bankovním účtu již do 10 minut.

 • Je při schvalování půjčky prověřován registr dlužníků?

  Není. Půjčku můžete bez problému získat i v případě zápisu v některém registru dlužníků.

 • Opravdu získám první půjčku zdarma?

  Ano, pokud splníte naše jednoduché požadavky, získáte první půjčku zcela zdarma. Nezaplatíte tak ani korunu na úrocích. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku.

Co o nás řekli klienti

Otakar H., Brno

Využil jsem Planet půjčku již několikrát v minulosti a mohu ji jednoznačně doporučit. Potěšila mě především rychlost a nízké úroky.

Alena R., České Budějovice

Potřeboval jsem si rychle půjčit 4 000 korun a obrátila jsem na Planet půjčku. Přestože jsem se trošku bála, půjčovat si peníze přes internet, vše proběhlo velice korektně a k mé spokojenosti.

Máte další dotazy? Vyplňte nezávaznou žádost a operátoři Vám rádi zodpoví všechny otázky.