Půjčka pro důchodce

Jak požádat o půjčku?

 • 1 Vyplňte žádost

  Vyplňte jednoduchou žádost o půjčku, která vám zabere maximálně 2 minuty.

 • 2 Okamžitý výsledek

  Okamžitě po vyplnění vás kontaktuje operátor call centra a vysvětlí vám detaily.

 • 3 Peníze jsou vaše!

  To je vše! Peníze vám budou zaslány ještě tentýž den a to převodem na účet nebo formou složenky.

Výhody půjčky

 • Rychlost půjčky
  Rychlost

  Žádost o půjčku vyplníte za 2 minuty a ihned se dozvíte její výsledek. Peníze obdržíte na účet do 10 minut.

 • Podmínky půjčky
  Jasné podmínky

  Planet půjčku poskytuje renomovaná společnost. Podmínky půjčky jsou předem jasně dané a neobsahují žádné skryté poplatky ani kličky.

 • Vysoké procento schválení
  Vysoké procento schválení

  Naše půjčka se vyznačuje vysokým procentem schválených žádostí - až 80% všech vyplněných žádostí je schváleno. Vyzkoušejte ji i Vy.

 • Půjčka pro každého
  Půjčka pro každého

  O půjčku může zažádat opravdu každý - student, zaměstnanec, nezaměstnaný, podnikatel, důchodce i žena na mateřské dovolené.

 • Bez dokládání příjmu a bez nahlížení do registru dlužníků
  Bez dokládání příjmů a registru

  Při žádosti o půjčku nemusíte dokládát výši svého příjmu a ani se nemusíte bát nahlížení do registrů dlužníků. Tyto informace využíváme pouze v ojedinělých případech.

 • Žádné papírování - vyřízení půjčky probíhá online
  Žádné papírování - vše online

  Nespornou výhodou Planet půjčky je pohodlnost i rychlost jejího vyřízení. Vše probíhá online bez nutnosti zbytečného popírování a osobního kontaktu.

Rychlá půjčka pro důchodce a seniory

Spousta lidí zastává názor, že důchodci si žijí jako v pohádce. Mnoho z vás má zarytou představu postarších lidí s nabitými skříněmi peněz, kteří za nic neutratí a všechny finance si pečlivě šetří. Možná na této myšlence něco bude, ovšem ne všichni důchodci to mají skutečně tak jednoduché. V jejich životě se může stát cokoli, co je donutí vydat se z peněz – například finanční pomoc dítěti. Jakmile dojde rezerva, nemají se na koho spolehnout.

Nedržíme se předsudků a pomůžeme všem!

Že se banky vůči důchodcům obrací zády, je skutečnost, která v dnešní době nikoho nepřekvapí. Banky si své žadatele pečlivě vybírají a postarší lidé pro ně jednoduše nepředstavují bonitní žadatele. Možná větším překvapením je ale fakt, že i celá řada nebankovních společností své úvěry důchodcům neposkytuje. Žadatelé v letech pak zůstávají bez jakékoli pomoci, neboť od jejich problémů všichni dávají ruce pryč – ne však naše rychlá půjčka pro důchodce! My nehledíme na skutečnost, zda jste maminka na mateřské, student nebo senior – peníze půjčíme všem, kteří je potřebují a kteří splní naše jednoduché podmínky. Proto se nemusíte bát a s klidným srdcem o naši půjčku online zažádejte ještě dnes!

Peníze na účet ten samý den

Obecně platí, že kdo potřebuje peníze, potřebuje je co možná nejrychleji. V takovém případě oceníte, že naše půjčka je opravdu rychlá a pomůže vám ještě ten samý den, co vyplníte a odešlete žádost. Rychlá půjčka pro důchodce na účet má snadné podmínky – stačí jen na stránkách půjčky vyplnit formulář, nastavit výši částky a dobu splatnosti a žádost odeslat. Na výsledek vás naše půjčka online nenechá čekat dlouhé hodiny – ba naopak budete čekat jen 10 minut, během kterých se výsledek dozvíte prostřednictvím SMS zprávy. V případě schválení vám finance odešleme ještě ten samý den na váš bankovní účet.

Často kladené otázky

 • Jakým způsobem mohu požádat o půjčku?

  Je to opravdu velice snadné. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku ihned poté se dozvíte výsledek a kontaktuje Vás operátor našeho call centra.

 • Co musím jako zákazník splňovat?

  Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:

  • Věk od 18 do 65 let
  • Žadatel musí být občanem České republiky
  • Žadatel musí mít platný bankovní účet
 • Za jak dlouho po schválení žádosti budu mít peníze na svém účtu?

  Peníze můžete mít na svém bankovním účtu již do 10 minut.

 • Je při schvalování půjčky prověřován registr dlužníků?

  Není. Půjčku můžete bez problému získat i v případě zápisu v některém registru dlužníků.

 • Opravdu získám první půjčku zdarma?

  Ano, pokud splníte naše jednoduché požadavky, získáte první půjčku zcela zdarma. Nezaplatíte tak ani korunu na úrocích. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku.

Co o nás řekli klienti

Otakar H., Brno

Využil jsem Planet půjčku již několikrát v minulosti a mohu ji jednoznačně doporučit. Potěšila mě především rychlost a nízké úroky.

Alena R., České Budějovice

Potřeboval jsem si rychle půjčit 4 000 korun a obrátila jsem na Planet půjčku. Přestože jsem se trošku bála, půjčovat si peníze přes internet, vše proběhlo velice korektně a k mé spokojenosti.

Máte další dotazy? Vyplňte nezávaznou žádost a operátoři Vám rádi zodpoví všechny otázky.