Rychlá půjčka

Jak požádat o půjčku?

 • 1 Vyplňte žádost

  Vyplňte jednoduchou žádost o půjčku, která vám zabere maximálně 2 minuty.

 • 2 Okamžitý výsledek

  Okamžitě po vyplnění vás kontaktuje operátor call centra a vysvětlí vám detaily.

 • 3 Peníze jsou vaše!

  To je vše! Peníze vám budou zaslány ještě tentýž den a to převodem na účet nebo formou složenky.

Výhody půjčky

 • Rychlost půjčky
  Rychlost

  Žádost o půjčku vyplníte za 2 minuty a ihned se dozvíte její výsledek. Peníze obdržíte na účet do 10 minut.

 • Podmínky půjčky
  Jasné podmínky

  Planet půjčku poskytuje renomovaná společnost. Podmínky půjčky jsou předem jasně dané a neobsahují žádné skryté poplatky ani kličky.

 • Vysoké procento schválení
  Vysoké procento schválení

  Naše půjčka se vyznačuje vysokým procentem schválených žádostí - až 80% všech vyplněných žádostí je schváleno. Vyzkoušejte ji i Vy.

 • Půjčka pro každého
  Půjčka pro každého

  O půjčku může zažádat opravdu každý - student, zaměstnanec, nezaměstnaný, podnikatel, důchodce i žena na mateřské dovolené.

 • Bez dokládání příjmu a bez nahlížení do registru dlužníků
  Bez dokládání příjmů a registru

  Při žádosti o půjčku nemusíte dokládát výši svého příjmu a ani se nemusíte bát nahlížení do registrů dlužníků. Tyto informace využíváme pouze v ojedinělých případech.

 • Žádné papírování - vyřízení půjčky probíhá online
  Žádné papírování - vše online

  Nespornou výhodou Planet půjčky je pohodlnost i rychlost jejího vyřízení. Vše probíhá online bez nutnosti zbytečného popírování a osobního kontaktu.

Rychlá půjčka pro nezaměstnané

Nemít v dnešní době zaměstnání je opravdu velký risk. Ceny se neustále zvedají, za všechno se musí platit, a pokud zůstanete úplně bez příjmu, máte na problém zaděláno. Do finanční tísně se ale může dostat úplně každý a to i bez ohledu na skutečnost, zda chodí do práce či nikoli. Pravdou ale je, že nezaměstnané nečekané výdaje zaskočí daleko více. Jestliže jste se i vy dostali do finanční tísně a nemůžete se spolehnout na příjem, pak pro vás máme řešení – a jmenuje se rychlá půjčka pro nezaměstnané!

Pomůžeme i těm, před kterými ostatní zavírají dveře!

Jakmile nemáte příjem, žádná bankovní společnost vám půjčku nedá. Proč? Jednoduše nesplníte jejich představu bonitního žadatele – a v takovou chvíli přicházíme na scénu my a naše rychlá půjčka. Nesledujeme vaší životní situaci, nepožadujeme po vás doložení příjmu a nezkoumáme vaši schopnost závazek splácet. Naopak vám nabízíme férové podmínky, pro které jsme se právem zařadili mezi nejspolehlivější nebankovní poskytovatele na trhu. Online půjčka dává jasná pravidla, díky kterým ihned víte, na čem jste – a právě proto se na nás obrací stále více z vás!

Jaká je naše online půjčka?

Žádost o naši půjčku probíhá tím nejmodernějším a zároveň i nejrychlejším způsobem – prostřednictvím online formuláře na internetu. Pomocí posuvníků si snadno nastavíte výši požadované částky. Volit můžete částku od 500 do 4500 Kč. Dle vlastních možností si nastavíte i dobu splácení – dáváme vám volnou ruku a v ničem vás neomezujeme. Dále vyplníte základní údaje a žádost odešlete ke schválení. Na výsledek nebudete muset čekat dlouho – dáváme si záležet, abyste co nejdříve věděli, zda s naší pomocí můžete spoléhat. Vyřízení tedy proběhne již do 10 minut od odeslání vaší žádosti. Peníze vám následně odešleme tentýž den a to buď převodem na váš bankovní účet, nebo prostřednictvím složenky.

Často kladené otázky

 • Jakým způsobem mohu požádat o půjčku?

  Je to opravdu velice snadné. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku ihned poté se dozvíte výsledek a kontaktuje Vás operátor našeho call centra.

 • Co musím jako zákazník splňovat?

  Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:

  • Věk od 18 do 65 let
  • Žadatel musí být občanem České republiky
  • Žadatel musí mít platný bankovní účet
 • Za jak dlouho po schválení žádosti budu mít peníze na svém účtu?

  Peníze můžete mít na svém bankovním účtu již do 10 minut.

 • Je při schvalování půjčky prověřován registr dlužníků?

  Není. Půjčku můžete bez problému získat i v případě zápisu v některém registru dlužníků.

 • Opravdu získám první půjčku zdarma?

  Ano, pokud splníte naše jednoduché požadavky, získáte první půjčku zcela zdarma. Nezaplatíte tak ani korunu na úrocích. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku.

Co o nás řekli klienti

Otakar H., Brno

Využil jsem Planet půjčku již několikrát v minulosti a mohu ji jednoznačně doporučit. Potěšila mě především rychlost a nízké úroky.

Alena R., České Budějovice

Potřeboval jsem si rychle půjčit 4 000 korun a obrátila jsem na Planet půjčku. Přestože jsem se trošku bála, půjčovat si peníze přes internet, vše proběhlo velice korektně a k mé spokojenosti.

Máte další dotazy? Vyplňte nezávaznou žádost a operátoři Vám rádi zodpoví všechny otázky.