SMS půjčka bez registru

VÍCE INFORMACÍ

O půjčku dnes zažádalo již 0 klientů.

Oslovte nás bez obav také Vy!

Půjčka až 4.500 Kč na 30 dní
Rychlé vyřízení ještě dnes
Bezpečná půjčka - férové podmínky
Vysoké procento schválení

Jak požádat o půjčku?

 • 1 Vyplňte žádost

  Vyplňte jednoduchou žádost o půjčku, která vám zabere maximálně 2 minuty.

 • 2 Okamžitý výsledek

  Okamžitě po vyplnění vás kontaktuje operátor call centra a vysvětlí vám detaily.

 • 3 Peníze jsou vaše!

  To je vše! Peníze vám budou zaslány ještě tentýž den a to převodem na účet nebo formou složenky.

Výhody půjčky

 • Rychlost

  Žádost o půjčku vyplníte za 2 minuty a ihned se dozvíte její výsledek. Peníze obdržíte na účet do 10 minut.

 • Jasné podmínky

  Planet půjčku poskytuje renomovaná společnost. Podmínky půjčky jsou předem jasně dané a neobsahují žádné skryté poplatky ani kličky.

 • Vysoké procento schválení

  Naše půjčka se vyznačuje vysokým procentem schválených žádostí - až 80% všech vyplněných žádostí je schváleno. Vyzkoušejte ji i Vy.

 • Půjčka pro každého

  O půjčku může zažádat opravdu každý - student, zaměstnanec, nezaměstnaný, podnikatel, důchodce i žena na mateřské dovolené.

 • Bez dokládání příjmů a registru

  Při žádosti o půjčku nemusíte dokládát výši svého příjmu a ani se nemusíte bát nahlížení do registrů dlužníků. Tyto informace využíváme pouze v ojedinělých případech.

 • Žádné papírování - vše online

  Nespornou výhodou Planet půjčky je pohodlnost i rychlost jejího vyřízení. Vše probíhá online bez nutnosti zbytečného popírování a osobního kontaktu.

SMS půjčka bez registru ihned na účet online

Dostali jste se do finančních potíží? Naše SMS půjčka je tu pro vás. I vám pomůžeme vyřešit jakékoliv komplikace nejenom s nedostatkem peněz. Naší prioritou je rychlost a jednoduchost. Nechceme vás zatěžovat formalitami a tak garantujeme vyřízení půjčky ihned. Peníze mohou výt na váš účet odeslány již do deseti minut od žádosti. Ty podáte velice jednoduše. SMS půjčka umožní využít váš mobilní telefon, stejně jako není problém požádat si online. Vše jednoduše, rychle a za pár desítek vteřin. Ideální ve chvíli, kdy na požadované peníze skutečně spěcháte.

Naše SMS půjčka je určena pro každého

Je jedno, jaká je vaše aktuální finanční situace, minulost, nebo ekonomická aktivita. Umíme půjčit a poslat peníze na účet úplně každému. Jsou to zaměstnanci a podnikatelé, jsou to matky na mateřské a důchodci. Jsou to ale i nezaměstnaní, lidé v registrech dlužníků, nebo studenti. To vše jsou naši klienti. Ať už je vaše aktuální situace jakákoliv, u nás půjčku dostanete ihned. Půjčíme totiž každému, s jistotou minimálního prověřování. Stejně tak u nás nemusíte čekat žádnou složitou administrativu. Vše zvládneme ve dvou krátkých a jednoduchých krocích.

Úroků se není třeba obávat!

Není to jenom rychlost a jednoduchost. Naše SMS půjčka je také výhodná. Nevěříte? Podejte si žádost a přesvědčte se o tom sami. Naším unikátem je to, že dokážeme půjčit zcela zdarma. Vrátíte přesně tolik, kolik vám na účet přišlo – vše bez poplatků a úrokových sazeb. Nedělejte kompromisy a vsaďte na půjčku, která je určena každému a které je nejvýhodnější na trhu. A kolik vám můžeme na účet poslat? Získejte až 4 500 Kč na dobu v rozmezí 1 – 30 kalendářních dní. S jistotou vyřízení ihned a online, bez nutnosti dokládat účel použití získaných peněz. Nedělejte kompromisy a vezměte si půjčku u společnosti, která je v oblasti úvěrů jedničkou!

Často kladené otázky

 • Jakým způsobem mohu požádat o půjčku?

  Je to opravdu velice snadné. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku ihned poté se dozvíte výsledek a kontaktuje Vás operátor našeho call centra.

 • Co musím jako zákazník splňovat?

  Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:

  • Věk od 18 do 65 let
  • Žadatel musí být občanem České republiky
  • Žadatel musí mít platný bankovní účet
 • Za jak dlouho po schválení žádosti budu mít peníze na svém účtu?

  Peníze můžete mít na svém bankovním účtu již do 10 minut.

 • Je při schvalování půjčky prověřován registr dlužníků?

  Není. Půjčku můžete bez problému získat i v případě zápisu v některém registru dlužníků.

Co o nás řekli klienti

Otakar H., Brno

Využil jsem Planet půjčku již několikrát v minulosti a mohu ji jednoznačně doporučit. Potěšila mě především rychlost a nízké úroky.

Alena R., České Budějovice

Potřeboval jsem si rychle půjčit 4 000 korun a obrátila jsem na Planet půjčku. Přestože jsem se trošku bála, půjčovat si peníze přes internet, vše proběhlo velice korektně a k mé spokojenosti.

Máte další dotazy? Vyplňte nezávaznou žádost a operátoři Vám rádi zodpoví všechny otázky.