Půjčka pro zadlužené

Jak požádat o půjčku?

 • 1 Vyplňte žádost

  Vyplňte jednoduchou žádost o půjčku, která vám zabere maximálně 2 minuty.

 • 2 Okamžitý výsledek

  Okamžitě po vyplnění vás kontaktuje operátor call centra a vysvětlí vám detaily.

 • 3 Peníze jsou vaše!

  To je vše! Peníze vám budou zaslány ještě tentýž den a to převodem na účet nebo formou složenky.

Výhody půjčky

 • Rychlost půjčky
  Rychlost

  Žádost o půjčku vyplníte za 2 minuty a ihned se dozvíte její výsledek. Peníze obdržíte na účet do 10 minut.

 • Podmínky půjčky
  Jasné podmínky

  Planet půjčku poskytuje renomovaná společnost. Podmínky půjčky jsou předem jasně dané a neobsahují žádné skryté poplatky ani kličky.

 • Vysoké procento schválení
  Vysoké procento schválení

  Naše půjčka se vyznačuje vysokým procentem schválených žádostí - až 80% všech vyplněných žádostí je schváleno. Vyzkoušejte ji i Vy.

 • Půjčka pro každého
  Půjčka pro každého

  O půjčku může zažádat opravdu každý - student, zaměstnanec, nezaměstnaný, podnikatel, důchodce i žena na mateřské dovolené.

 • Bez dokládání příjmu a bez nahlížení do registru dlužníků
  Bez dokládání příjmů a registru

  Při žádosti o půjčku nemusíte dokládát výši svého příjmu a ani se nemusíte bát nahlížení do registrů dlužníků. Tyto informace využíváme pouze v ojedinělých případech.

 • Žádné papírování - vyřízení půjčky probíhá online
  Žádné papírování - vše online

  Nespornou výhodou Planet půjčky je pohodlnost i rychlost jejího vyřízení. Vše probíhá online bez nutnosti zbytečného popírování a osobního kontaktu.

Půjčka pro zadlužené online

Ačkoli jsou půjčky v dnešní době skutečně velmi snadno dostupné, ne každý žadatel je ve finále získá. Jak je to možné? Především banky si na výběru svých klientů dávají hodně záležet, prověřují jejich bonitu, a jakmile na vás shledají nějaký vroubek, automaticky vaši žádost zamítnou. Jedním z vroubků může být i skutečnost, že již máte nějaké finanční závazky. Naštěstí je tu naše půjčka pro zadlužené, které vůbec nezáleží na vašich předchozích závazcích – tak o ni zažádejte!

Půjčka bez předsudků

Stále více lidí má na svém kontě alespoň jednu sjednanou půjčku. Jsou mezi nimi i tací, kteří jich mají hned několik a dokonce i tací, kteří jich mají tolik, že by je ani nespočítali. Dnešní doba je po finanční stránce náročná a málokdo to dokáže ustát, aniž by si musel půjčovat. Jestliže i vy máte sjednaný nějaký úvěr, pak se nespoléhejte na pomoc banky a vsaďte na naši půjčku pro zadlužené. My před vámi nezavřeme dveře ani se nevysmějeme vaší životní situaci, ba naopak se vám budeme snažit pomoci a pomoci vám složitou situaci vyřešit. Půjčka online vám umožňuje půjčit si částku ve výši od 500 do 4500 Kč s dobou splatnosti až 30 dní.

Jednoduchá žádost, kterou sjednáte i z pohodlí domova

Půjčka online je moderní a snadno dostupná. Z tohoto důvodu o ni můžete zažádat i z pohodlí vašeho domova a to prostřednictvím internetu. Na stránkách půjčky si pomocí posuvníků nastavíte výši částky a dobu splatnosti, kterou můžete libovolně přizpůsobit vašim potřebám. Následně ještě vyplníte pár potřebných údajů a žádost odešlete. Online půjčka pro zadlužené funguje na automatizovaném systému, díky čemuž o výsledku budete informováni již během několika málo minut. Pokud vám bude půjčka schválena, peníze získáte ještě tentýž den. Dobrou zprávou je, že peníze můžete použít na cokoli, aniž byste někomu museli dokazovat, do čeho jste finance investovali.

Často kladené otázky

 • Jakým způsobem mohu požádat o půjčku?

  Je to opravdu velice snadné. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku ihned poté se dozvíte výsledek a kontaktuje Vás operátor našeho call centra.

 • Co musím jako zákazník splňovat?

  Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:

  • Věk od 18 do 65 let
  • Žadatel musí být občanem České republiky
  • Žadatel musí mít platný bankovní účet
 • Za jak dlouho po schválení žádosti budu mít peníze na svém účtu?

  Peníze můžete mít na svém bankovním účtu již do 10 minut.

 • Je při schvalování půjčky prověřován registr dlužníků?

  Není. Půjčku můžete bez problému získat i v případě zápisu v některém registru dlužníků.

 • Opravdu získám první půjčku zdarma?

  Ano, pokud splníte naše jednoduché požadavky, získáte první půjčku zcela zdarma. Nezaplatíte tak ani korunu na úrocích. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku.

Co o nás řekli klienti

Otakar H., Brno

Využil jsem Planet půjčku již několikrát v minulosti a mohu ji jednoznačně doporučit. Potěšila mě především rychlost a nízké úroky.

Alena R., České Budějovice

Potřeboval jsem si rychle půjčit 4 000 korun a obrátila jsem na Planet půjčku. Přestože jsem se trošku bála, půjčovat si peníze přes internet, vše proběhlo velice korektně a k mé spokojenosti.

Máte další dotazy? Vyplňte nezávaznou žádost a operátoři Vám rádi zodpoví všechny otázky.